Ana Menü Android Telefon Yazılım Rom Destek Teknoloji Sitesi


WhatsApp Hizmet Koşulları

Başlatan Tekyürek, 12 Ocak 2021, 23:29:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

WhatsApp Hizmet Koşulları

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap'nde ikamet ediyorsanız WhatsApp hizmeti size WhatsApp Ireland Limited tarafından bu Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap ve Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap kapsamında sunulur.
WhatsApp LLC ("WhatsApp," "bizim," "biz" veya "bize") dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara mesajlaşma ve İnternet üzerinden arama yapma gibi hizmetler sunar. WhatsApp kullanımınızla ilgili koşulları anlamak için lütfen Hizmet Koşullarımızı okuyun. Uygulamamızı yükleyerek, uygulamamıza erişerek veya uygulamalarımızı, hizmetlerimizi, özelliklerimizi, yazılımlarımızı ya da İnternet sitemizi (toplu olarak "Hizmetler") kullanarak Hizmet Koşullarımızı ("Koşullar") kabul etmiş olursunuz.
ACİL HİZMETLERE ERİŞİM SAĞLANAMAMASI: WhatsApp ile cep telefonunuz, sabit hatlı telefonunuz ve SMS hizmetleri arasında önemli farklar bulunmaktadır. Hizmetlerimiz; polis, itfaiye veya hastaneler gibi acil durum hizmetleri ve acil durum hizmet sağlayıcılarına erişim sağlamamakta, ayrıca kamu güvenliği çağrı merkezlerine bağlantı olanağı sunmamaktadır. İlgili acil durum hizmet sağlayıcılarınızla bir cep telefonu, sabit hatlı telefon veya başka bir hizmet aracılığıyla iletişime geçebildiğinizden emin olmalısınız.
ABD VEYA KANADA'DA İKAMET EDEN BİR WHATSAPP KULLANICISIYSANIZ, KOŞULLARIMIZDA BİR BAĞLAYICI TAHKİM BİLDİRİMİ YER ALIR. BU BİLDİRİME GÖRE, KULLANIMA SON VERMEDİYSENİZ VE BELİRLİ TÜRDE İHTİLAFLAR SÖZ KONUSU DEĞİLSE, WHATSAPP VE SİZİN TÜM İHTİLAFLARI BAĞLAYICI BİREYSEL TAHKİM YOLUYLA ÇÖZECEĞİNİZİ KABUL EDERSİNİZ. BU, BU İHTİLAFLARI BİR HAKİM VEYA JÜRİ ÖNÜNDE KARARA ULAŞTIRMA HAKKINIZDAN VE BİR TOPLU DAVAYA, TOPLU TAHKİME VE TOPLULUĞUN BİR VEYA BİRKAÇ ÜYESİ TARAFINDAN TEMSİL OLUNAN BİR DAVAYA KATILMA HAKKINIZDAN FERAGAT EDECEĞİNİZ ANLAMINA GELİR. DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ "AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ VEYA KANADA KULLANICILARI İÇİN ÖZEL TAHKİM BİLDİRİMİ" KISMINI OKUYUN.

Linkback: WhatsApp Hizmet Koşulları


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
  • Gösterim 987 
  • Portal Haberleri
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Benzer Başlıklar (4)


İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler