Ana Menü Android Telefon Yazılım Rom Destek Teknoloji Sitesi


WhatsApp Gizlilik İlkesi

Başlatan Tekyürek, 12 Ocak 2021, 23:27:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

WhatsApp Gizlilik İlkesi

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap'nde ikamet ediyorsanız, WhatsApp hizmeti size WhatsApp Ireland Limited tarafından bu Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap ve Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap uyarınca sunulur.
Özel hayatınıza saygılı olmak DNA'mızda var. WhatsApp'ı kurduğumuz günden itibaren Hizmetlerimizi güçlü gizlilik ilkeleri ışığında geliştirmeyi hedefliyoruz.
WhatsApp, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara mesajlaşma ve İnternet üzerinden arama yapma gibi hizmetler sunuyor. Gizlilik İlkemiz, mesajlar dahil olmak üzere bilgilere yönelik uygulamalarımızı açıklamamıza yardımcı oluyor. Örneğin, hangi bilgileri topladığımızı ve bu uygulamanın sizi nasıl etkilediğini anlatıyoruz. Ayrıca, gizliliğinizi korumak için aldığımız önlemleri açıklıyoruz. Örneğin WhatsApp'ı, teslim edilen mesajların saklanmasını engelleyecek şekilde tasarlıyoruz ve Hizmetlerimiz dahilinde kiminle iletişim kurduğunuzun kontrolünün sizde olmasını sağlıyoruz.
"WhatsApp", "bizim", "biz" veya "bize" gibi ifadeleri kullandığımızda WhatsApp LLC'ye atıfta bulunuyoruz. Bu Gizlilik İlkesi ("Gizlilik İlkesi"), aksi belirtilmedikçe tüm uygulama, hizmet, özellik, yazılım ve web sitelerimiz (toplu olarak "Hizmetler") için geçerlidir.
Lütfen Hizmetlerimizi hangi koşullar altında kullanacağınızı açıklayan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap'nı ("Koşullar") da okuyun.

Linkback: WhatsApp Gizlilik İlkesi


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
  • Gösterim 832 
  • Portal Haberleri
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Benzer Başlıklar (1)

36023

Yanıtlar: 0
Gösterim: 986


İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler