19 Ekim 2021, 17:01:57

Haberler:

                         Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapSiirt Üniversitesi

Başlatan Tekyürek, 01 Ağustos 2014, 05:57:44

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


Siirt Üniversitesi 5662 Sayılı "Yükseköğretim Kurumları Teşkilatı Kanununda ve Yükseköğretim Kurumları Öğretim Elemanlarının Kadroları Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile Genel Kadro ve Usulü Hakkında Kanun Hükmünde Kararnameye Ekli Cetvellerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun"la kurulan ve 28 Mayıs 2007 tarihinde Ahmet Necdet Sezer tarafından onaylanan, 17 yeni üniversiteden biridir. Siirt ilinde bulunmaktadır.uruluş    28 Mayıs 2007 [1]
Tür    Devlet
Eğitim dil(ler)i    Türkçe
Rektör    Prof. Dr. Murat Erman
Akademik birimler    7 fakülte, 4 meslek yüksek okulu, 3 enstitü
Konum    Siirt, Türkiye
Web sitesi    Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Kaynakça


    ^ "Kuruluş Yıllarına Göre Üniversiteler sayfası" ((Türkçe)). Türkiye Cumhuriyeti Millî Eğitim Bakanlığı, Yükseköğretim Genel Müdürlüğü resmî sitesi. Erişim tarihi: 19 Ağustos 2009.

Stub icon    Türkiye'deki bir üniversite veya yüksek öğretim kurumu ile ilgili bu madde bir taslaktır. Madde içeriğini genişleterek Vikipedi'ye katkıda bulunabilirsiniz.

Linkback: Siirt Üniversitesi


  • Android version: Android 10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 1,588 
  • Herşey Genel Paylaşım
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.