Efsane Oyun Serisi Jill of The Jungle Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Başlatan OyunPLAYHD, 05 Kasım 2018, 17:27:21

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

avatar_OyunPLAYHD OyunPLAYHD


Epic Games tarafından geliştirilen ve macera türünün klasikleri arasında gösterilen Jill of The Jungle serisi kısa süreliğine ücretsiz.

GoG, her zaman olduğu gibi yine ücretsiz oyun haberiyle oyuncuları sevindireceğe benziyor. Jill of the Jungle: The Complete Trilogy'de, isminden de anlayacağınız gibi serinin üç oyunu birden yer alıyor. Bugünlerde Fortnite: Battle Royale'in yapımcısı olarak bildiğimiz Epic Games tarafından geliştirilen oyun, dönemin klasikleri arasında yer alıyor.


Jill of the Jungle: The Complete Trilogy
  • Jill of the Jungle
  • Jill Goes Underground
  • Jill Saves The Prince
1992'de MS-Dos platformu için piyasaya sürülen Jill of The Jungle'ı edinmek için ilk yapmanız gereken Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap tıklayarak ilgili sayfaya gitmek. Daha sonra üye girişi yaparak ürünü sepetinize ekleyip onaylamanız gerekiyor. Son aşamada hesabınıza giderek oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Linkback: Efsane Oyun Serisi Jill of The Jungle Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu Mesajı Paylaş


  • Android version: 7.1
  • LCD Driver IC: SAMSUNG
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter