16 Şubat 2019, 07:00:50

Haberler:

                Web sitemize Üye  olurken Dogru mail Adresi giriniz Yoksa  mail Aktivasyon Kodunuz Mail adresinize Ulaşmıcaktır.


Türkiye'nin En Büyük Telefon Yazılım Rom Teknoloji Sitesi


Escape Doodland - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD

Başlatan OyunPLAYHD, 07 Aralık 2018, 19:32:51

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapÜcretsiz steam oyunu köşemizde escapedoodland sitesi var. Site şuan için Escape Doodland oyununa ait steam beta kodlarını dağıtmakta. Yapmanız gereken: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap girip aşağıdaki kutucuğa ad soyad ve email adresinizi yazmak ve ardından Subscribe to list! adlı butona tıklamak. Daha sonra sizin vermiş olduğunuz email adresinize katılımınızı onaylamanızı isteyen bir mail gelecek. Gelen maildeki linke tıklayarak beta programına katılımızını onayladıktan sonra site oyuna ait beta kodlarını mail adresinize atacaktır.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.
Escape Doodland Oyunu Hakkında Bilgi
Escape Doodland isimli oyun appSide Down ekibi tarafından geliştirilip oyun dünyasına kazandırılmış olan macera oyunudur. Oldukça hoş grafikleri olan iki boyutlu bir oyun olan Escape Doodland oyununda ülkemizdeki vatandaşları kurtarmak adına kıyasıya bir mücadele veriyoruz.


Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
 • Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


 • Linkback: Escape Doodland - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD


  • Android version: 7.1
  • LCD Driver IC: SAMSUNG
  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 28 
  • Pc Oyun Bölümü
  • 0 Yanıt