Dünyanın En Ünlü Delileri!

Başlatan Tekyürek, 25 Ekim 2014, 20:32:49

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

         Amerika’nın  ünlü seri katillerinden Dahmer, çoğu Afrikalı ve Asya kökenli 17 adam  ve erkek çocuğunu öldürmüştür. Öldürmeden önce çoğuna işkence ve tecavüz  ederek mağdurların uzuvlarını koparmış ve ölülerle cinsel ilişkiye  girip sonradan onları yemiştir. Hapishanedeyken oda arkadaşı tarafından  spor salonunda öldürülmüştür.

Çocukluğu  normal geçmiştir fakat 10 ve 15 yaşları arasında gittikçe kendini  diğerler arkadaşlarından uzaklaştırmış, iletişimi azaltmış ve  hobilerinden vazgeçmiştir. Zamanının çoğunu bisikletiyle gezip ölü  hayvan arayarak geçirmiş, bulduğu hayvanları da evde toplamıştır.  Liseden mezun olana kadar adeta bir alkoliğe dönüşmüştür.

22  yaşında anneannesinin yanına taşındığında garip tavırları gittikçe  artmış, bodrumdaki ölü hayvanların yaydığı kokulardan ve her gece eve  geç gelmesinden anneannesi altı sene sonra onu evden kovmuştur.  

           Amerika’da  doğup tüm cinayetlerini yine burada işleyen Ed Gein, aynı zamanda bir  mezar hırsızıydı. Yetkililer Gein’in mezarlardan çaldığı kemikleri ve  derileri kendine ödül ve hatıra olarak sakladığını öğrendiklerinde  Gein’in şöhreti tüm kasabaya yayıldı.

Sadece iki  kişiyi öldürdüğü için seri katil ünvanını alamadı fakat ‘Kuzuların  Sessizliği’ filmindeki Jame Gumb, ‘Psikopat’taki Norman Bates ve ‘Teksas  Testere Katliam’ındaki Deri Surat karakterlerine esin kaynağı olmuştur.  

 

         

 

 

            

 

 

           

 

 

 

           

 

Özel doktoru Hitler’in manik depresif ve Parkinson hastası olduğunu teşhis etmişti. Genç yaşta da intihara teşebbüs etmişti.
Linkback: Dünyanın En Ünlü Delileri!


  • Android version: Android 10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 1,193 
  • Haber Köşesi (Herşey)
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.