Death Collector - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD

Başlatan OyunPLAYHD, 10 Aralık 2018, 20:57:33

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Death Collector, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Jordan Reyne tarafından 300.000 kelime interaktif fantezi romanı.
Ölüm Toplayıcı Ücretsiz Indir
Ölüm Toplayıcı PC Oyunu Genel Bakış:
Death Collector, Games of Choice tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. 6 Aralik 2018'de piyasaya sürüldü.
Sever ve hikayelerini çalmak için ölmenin dillerini koru! Masalları ve hatıralarını daha büyük bir iyilik için toplayın, ya da "Tarih" olarak adlandırılacak şeye karar veren elitlerden biri olmak için öğrendiklerinizi kullanın.
"Death Collector", seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Jordan Reyne tarafından 300.000 kelime interaktif fantezi romanı. Tamamen metin tabanlı grafikler veya ses efektleri kullanmadan \ u2014 ve hayal gücünüzün durdurulamaz gücü tarafından besleniyor.
Bir Ölüm Koleksiyoncusu olarak, işiniz ölümü ziyaret etmek ve kendi dillerini keserek hikayelerini toplamak. Şöhret, servet, aşk ya da ünlüyü aradığınızda, Ölüm'ün sadece bir işten daha fazlası olduğunu göreceksiniz. Ölülerin masallarını ağızlarından kesen gore-işini mide edebilecek misiniz, yoksa Bakanlığın işçilerine nasıl attığını öğrenecek misiniz?
Ölüm Toplayıcı Torrent İndir
Anahtar Fetusları:
  • Erkek, kadın veya ikili olmayan olarak oynayın; eşcinsel, ya da düz.
  • Stil ve profesyonellik ile öldürmeyi ya da asla bilmediğiniz bilgileri yağmalamayı öğrenin.
  • Kurulun elit saflarına katılın ya da sistemin ortasındaki çürüğü ortaya çıkarın ve bir devrim yaratın.
  • Seni görünmez kılan garip, organik varlık, cloak \ u2014a tanımak.
Ölüm Toplayıcı PC Crack

Linkback: Death Collector - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD


  • Android version: Android Pie
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 152 
  • Pc Oyun Bölümü
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.