Yerli Yapım MMOFPS “Tactic Force” Geliyor!

Başlatan OyunPLAYHD, 02 Kasım 2018, 00:58:40

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

avatar_OyunPLAYHD OyunPLAYHD

02 Kasım 2018, 00:58:40 Son düzenlenme: 02 Kasım 2018, 01:03:41 OyunPLAYHD


Türk bir yazılım firması olan HES Games, MMOFPS türündeki "Tactic Force"isimli oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Free to Play olarak planlanan oyun, şimdilik sadece Türkiye üzerinden yayınlanacak ve Türk oyuncuların beğenisine sunulacak. Kapalı beta hazırlıkları yapan HES Games ekibi, Yerebatan Sarnıcı, Peri Bacaları gibi ünlü yapıların yanı sıra Balat, Kervansaray ve Petrol Platformu haritalarıyla oyuncuların ilgisini çekmeye çalışacak.


Oyun içinde yer alan eşyalarda şans faktörünün olmadığını açıklayan yapımcı firma; lootbox tarzındaki deste ve kasa gibi materyaller yerine, oyuncunun gördüğü eşyalara sahip olabileceğinin altını çizdi.


Projelerini, "%100 Türk Yapımı, Türkiye'nin En Gelişmiş MMOFPS Oyunu"olarak lanse eden ekip, oyun motoru olarak ise Unreal Engine 4'ü kullanıyor. Kapalı beta hakkında tam tarih vermeyen firma, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap  adresinden kayıtları kısa süre sonra başlatacağını ve kapalı beta için 1.000 kişilik kontenjan sınırı olacağını belirtti. Oyun hakkındaki detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.


Linkback: Yerli Yapım MMOFPS “Tactic Force” Geliyor! Mesajı Paylaş


  • Android version: 7.1
  • LCD Driver IC: SAMSUNG
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter