Windows 8.1 Pro Vl (X86&64) [01.06.14]

Başlatan Tekyürek, 11 Eylül 2014, 02:23:34

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


SİSTEMDEN GÖRÜNTÜLER;


DESTEK VE İNDİRME MERKEZİ


Dosyaları indirdiniz fakat içiniz rahat değil mi? Hatalarla karşılaşmayı önlemek ve dosyanın her bir parçasının sorunsuz tamamlandığını öğrenmeniz için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapindirdiğiniz dosyanın doğruluk değerlerini karşılaştırınız.Dosyanın doğruluk değerleri aşağıda verilmiştir.İNDİRME LİNKLERİDestek olmak için ve hızlı indirme için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yappremium alabilirsiniz.


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Destek olmak için ve hızlı indirme için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yappremium alabilirsiniz.


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


[img=Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap/

USB'DE KURULUM

USB'den kurulum yapmak istiyorsanız Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapindirdiğiniz Microsoft'un orijinal aracı olan USB tool ile taşınabilir belleğe İSO dosyasını yazdırabilirsiniz.DVD'DEN KURULUM

Dvd'den Kurulum yapmak istiyorsanız Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapindirdiğiniz POWER İSO yazılımını kurunuz.
ŞİFRE

Çalışmada yer alan bütün paylaşımlarda şifre ortak olarak ''ONBUKA'' olarak ayarlanmıştır.
Winrar 5 Kullanmayı unutmayınız!
WİNRAR 5

WİNRAR 5'i 32 Bit sürümünü Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap64 Bit sürümünü Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapindirebilirsiniz.
SANAL MAKİNA'DA DENEMEK İSTİYORUM
Bilgisayar bilginiz standart bir kullanıcının biraz üzerinde olması gerekmektedir.
Gerekli olan programı Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapindirebilirsiniz.
NE USB,NE DVD'm Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap YAPABİLİRİM?
Diskten kurma seçeneği sizlerle! Bilgisayarınızın Bölümlerinden birine indirdiğiniz iso dosyasındaki dosyaları çıkartın ardında Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapindirdiğiniz programı dosyaları çıkarttığınız bölüme atınız.YÖNETİCİ olarak çalıştırıp 2.Yöntemi seçiniz.
Yeniden başlatınız,boot ekranında sizi formata yönlendirecek seçenek çıkacaktır.
ARADIĞIMI SUNUMDA BULAMADIM,ANLAMADIM
Aradığınızı bulamadınız mı? Endişelenmeyin isteğinizi konudan veya özel mesaj olarak bildirin sunuma ve gelecek çalışmalara yön verin.


FİKİRLERİNİZİ BELİRTİN.

Çalışma ile ilgili her türlü sorun,istek ve fikirlerinizi konu başlığı veya özel olarak iletebilir,karşılıklı fikir alışverişiyle gelecek için yeni çalışmalara destek olabilirsiniz.
Her türlü şikayet ve öneri için Geri bildirim yapmayı unutmayınız.


İSO BİLGİLERİ

Gizli  İçerik  :
[/font][/size]

DOSYALARIN DEĞERLERİ:
PROVLONBUKA6432HAZIR1.iso
MD-5: 611C2E91BBE6E51A47305D7B8334D0BB
[/spoiler]TURBOBİT sunucusundan hızlı indirmek ve destek olmak için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapüye olabilir,premium hesap alabilirsiniz.İlginiz için çok teşekkürler.
Daha iyisini yapmak için çalışmaya devam edeceğiz.


UPLOADED sunucusundan hızlı indirmek ve destek olmak için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapüye olabilir,premium hesap alabilirsiniz.İlginiz için çok teşekkürler.
Daha iyisini yapmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Linkback: Windows 8.1 Pro Vl (X86&64) [01.06.14]


  • Android version: Android 10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 2,298 
  • Windows 8
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.