Ana Menü Android Telefon Yazılım Rom Destek Teknoloji Sitesi


WhatsApp+ 6.15D (MOD version) APK

Başlatan HazinSon, 12 Nisan 2016, 23:42:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


                        

   
   WhatsApp + nedir? Temelde bunu (stok sınırı 16Mb ise) size yükleme medya sınırını artırabilirsiniz Ayrıca renkler, boyut, ve diğer birçok görsel MOD çok değiştirebilirsiniz büyük müzik dosyalarını veya video göndermek için özelleştirilebilir bir WhatsApp olduğunu.
   Sen just Dahili Sen (chat ekranında) İletişim profil resimleri ve gösteri rehber resimleri gizlemek onların sohbetleri kişi profil resimleri ekleyebilirsiniz tek bir tıklama ile müzik paylaşabilirsiniz gönderilen resim kalitesini artırabilir (varsayılan çözünürlük oldukça çok azaltılır) -in tema görüntüleyici ve downloader. Online WhatsApp + kullanıcıların temalar kontrol edin ve isterseniz tema uygulamak Ve daha sen resmi sürümü geliyor eğer daha önce WhatsApp kaldırmak unutmayın gelmek için (Eğer "yüklü değil" hatası alırsınız değilse)
   
   Yeni v6.15D neler var
   * Güncellemeler denetleniyor geliştirilmiş
   * MOD 1.2.29 varsayılan kabarcık boyutlarını mantain, ters
   * MOD 1.2.27 varsayılan ifadeler boyutunu mantain, ters
   * Diğer iyileştirmeler ve hata düzeltmeler
   
   Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
                     
                  
                  

Linkback: WhatsApp+ 6.15D (MOD version) APK


  • Android version: Android 5.1.1 (Custom ROM)
  • LCD Driver IC: S5 Style FusionKat ROM
UNBRİCK MASTER - TELEFON CANLANDIRMA USTASI ✔ WEBMASTER - WEBDESİNG ✔
O BİR PRO EDİTOR - MODERATOR - ADMİN ✔

ÜCRETLİ DESTEK SONA ERMİŞTİR...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ÖZEL MESAJ (ÖM) İLE YARDIM ETMEMEKTEYİM.
NOT CURED WİTH A SPECİAL MESSAGE (PM) TO HELP.
  • Gösterim 933 
  • Uygulama Paketleri ve Diğer Uygulamalar
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Benzer Başlıklar (5)


İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler