Termal Tatil için en uygun yerler neresidir ?

Başlatan alantasarim, 12 Nisan 2018, 18:58:36

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

avatar_alantasarim alantasarim

DÜNDAR TERMAL
AFYON 'DA TERMAL TATİL
Termal Tatil bir sağlık turizmi olup, rahatsızlığın çeşidine göre seçilecek suların vücut için fayda sağlaması belirli bir süre termal sularla dolu havuzlarda banyo almakla mümkündür.
Termal Tatil sadece bozulan sağlığa iyi gelmekle kalmaz, termal su banyosu rahatsızlığımız olmasa dahi içerdiği yüksek mineraller nedeniyle vücudumuzdaki negatif enerjinin atılmasını sağlayarak sağlığımızın korunmasında yardımcı olur.
Afyonkarahisar'da dört farklı kaplıca bölgesi bulunmaktadır ;
DÜNDAR TERMAL VİLLA OTEL'in bulunduğu AFYON merkez Kütahya karayolu : Su sıcaklığı 90-95 santigrat derece olup beş yıldızlı otellerin yer aldığı bu bölgenin termal suyu bir devlet kuruluşu olan AFJET JEOTERMAL ENERJİ ŞİRKETİ tarafından işletmelere boru hattı ile taşınmaktadır. Taşınan bu sular hem termal şifalı banyo hem de ısınma amaçlı olarak kullanılmaktadır.
Bu bölge suları kemik, doku, kas, romatizma, kırık-çıkık sekelleri ,fıtıklar ve her türlü iltihapsız-ödemsiz kas, kemik kaza ve rahatsızlıklarına iyi gelmektedir.
GAZLIGÖL TERMAL: Su sıcaklığı 60 santigrat derecedir. Kızılay maden sularının çıkartıldığı bu bölge termalleri daha ziyade miğde , bağırsak, sindirim sitemi ve böbrek taşı tedavisinde etkilidir.
SANDIKLI TERMAL : Su sıcaklığı 60 santigrat derecedir. Bölge mineral açıdan zengin toprak yapısına sahip olup çamur banyosu şeklindeki tedaviler doktor ve ilaç tedavisine ek olarak her türlü cilt hastalığının tedavisinde tavsiye edilir.
HEYBELİ TERMAL : Su sıcaklığı 60 santigrat derece olup sıcak banyoları vücutta rahatlatıcı etki sağlar ilave olarak suda bulunan yağ tabakası yüze sürülerek yüzde bulunan ben, akne ve sivilcelerin tedavisinde faydalı olmaktadır.
NEDEN AFYONKARAHİSAR?
Afyonkarahisar, tarihsel olarak insanların şifalı sıcak sulardan yararlandıkları bir termal merkezdir. Kaplıca suyu zengin mineral içeriği ve biyolojik kirlilik içermemesi nedeniyle etkili bir tedavi sağlamaktadır.
NEDEN AFYON TERMAL VİLLA KONAKLAMA?
Dündar Termal Villaları ve Termal Suyu Keşfedin
Her ne kadar büyük şehirlerde aileler iyice küçüldü ise de genelde termal tatil lerimize eş, dost, akraba ile çıkma geleneğimizden kolay kolay vazgeçmeyiz. Bu bizim kültürümüzün değişmez bir parçasıdır.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap termal tatil için konaklayabileceğiniz en iyi otellerden oluşur, termal otel konforunu ve termal otel konseptlerini görmek için mutlaka Dündar Termal linkimizi inceleyiniz.
Tüm detaylar ile devamı için;
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linkback: Termal Tatil için en uygun yerler neresidir ? Mesajı Paylaş


  • Android version: 2.1
  • LCD Driver IC: 122


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter