Telefonu Hoparlör Olarak Kullanma

Başlatan OyunPLAYHD, 12 Ekim 2018, 16:52:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SoundWire Eğer Windows ya da Linux PC'den Android mobil cihazlar için herhangi bir müzik veya ses ( "şu anda ne duymak") akışı sağlar. Bunu olarak kullanın:
- Uzaktan hoparlör veya kablosuz kulaklık
- yolu hücre ağları üzerinden daha da evin etrafında herhangi bir yerde bilgisayarınızdan müzik ve film dinlemek veya hiç
- PC tabanlı müzik sisteminden canlı ses Kablosuz uzantısı

SoundWire ses yansıtma (ses dökme) yapar. Sen Spotify, YouTube veya iTunes gibi PC veya dizüstü herhangi bir müzik oynatıcı kullanabilir ve doğrudan Android cihaza WiFi üzerinden canlı ses yayını yapabilir.

SoundWire (** Eğer düşük gecikme için uygulama ayarlarından tampon boyutunu ayarlamak gerekir) o bile izlerken bir film veya YouTube videosunun müziği dinlemek için kullanılabileceği anlamına gelmektedir düşük gecikme (ses gecikme) sahiptir. diğer kullanımları SoundWire böyle yerleşik bir mikrofon netbook olarak bir bilgisayar ile bir bebek monitörü veya dinleme cihazı olarak çalışabilir ... da vardır. Bilgisayarınızın hat girişine pikap bağlayın ve kablosuz bağlantı üzerinde evin başka bir yerinde ayarlı canlı DJ akışı veya başka bir yerde 3G / 4G (ek ağ kurulumu 3G / 4G için gerekli olabilir) bitti.

Android cihazınızda SoundWire kullanmadan önce yükleyip müzik, web ses akışı veya başka seslerin kaynağıdır Windows / Linux PC veya dizüstü bilgisayarda SoundWire Sunucu uygulamayı çalıştırmak zorundadır. Ahududu Pi da desteklenmektedir. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap de sunucu indirin (başka bir web sitesinden sunucu elde OLMAYAN).

Özellikler
- Canlı ses yakalama ve akış
- mükemmel ses kalitesi (44,1 / 48 kHz stereo 16 bit PCM Opus sıkıştırma)
- Gerçek düşük gecikme süresi (AirPlay'i, Kanat Profili aksine)
- Kullanımı kolay
- Sıkıştırma seçeneği büyük ölçüde ağ kullanımını azaltır
- x86 sanallaştırılmış uygulamayı çalıştıran PC'den PC'ye Stream ses (Linux / Windows)
- Geri 1.5 tüm Android sürümlerinde çalışır, iyi kullanmak için eski telefon koymak

Daha fazla bilgi için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap de kullanım kılavuzuna bakın

Android TV SoundWire çoğu Android TV cihazlarında çalışacak ama televizyon Play Store yüzden listeleme yükledikleri gerekmektedir Google'ın kriterlerin tümünü karşılamıyor. Google Play üzerinden normal olarak güncellenir Bundan sonra.

Eğer herhangi bir sorun varsa yukarıdaki bağlantıdan giderme ipuçlarını inceleyebilirsiniz. Örneğin kesintili ses, ardından Kablosuz yönlendirici yeniden başlatmayı deneyin kılavuzunda diğer sorun giderme önerileri deneyin alırsanız. Bağlantı sorunlarının en yaygın nedeni PC veya yönlendirici de yanlış güvenlik duvarı ayarları olduğunu. Eğer herhangi bir sorun varsa Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap destek iletişim kurun.

Uygulamanın ücretsiz sürümü sesli her 45 dakikada ve görüntüler reklamlar kendisini tanımlar. ücretsiz sürümde 10 dakika kompresyon deneme yoktur. Tam sürüm birden fazla müşteri işleyebilir, sınırsız Opus ses sıkıştırma sağlar ve hiçbir reklam veya sesli bir işareti vardır. Ayrıca milisaniye cinsinden tam set ve ekran tampon gecikme için özel Pro Modu vardır. Eğer geliştirici desteklemek istiyorsanız SoundWire tam sürümünü satın düşünün.

Bize SoundWire düşüncelerinizi bildirmek için Çal oranı uygulaması ve Google'da yorum yapın. Eğer bir sorun veya hata raporunuz varsa Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap e-posta göndermek. Bir sorun bildiriyor varsa / modelini telefonunuzun Android versiyonunu verip olun.

İzinler
- Ağ iletişim: PC'nizde sunucu programı ile iletişim kurar.
- Telefon görüşmeleri: Almak ya bir çağrı yapmak Kapatma Sayısı ses. Bu izin müziksiz çağrı müdahale, oynamaya devam edecekti. ayarlarında devre dışı bırakılabilir.
- uyku Telefonun engelleme: Uygulamanın Bağlı (iskambil müzik) iken çalışan veya bağlanmaya çalışırken tutar. ayarlarında devre dışı bırakılabilir.
- Ses kaydı / Mikrofon: Bu doğal ses ile düzgün eşitleyici çalışması için gereklidir.
MOBİL İÇİN:
 • Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap • PC İÇİN:

 • Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

 • Linkback: Telefonu Hoparlör Olarak Kullanma
  • Gösterim 831 
  • Çöp Kutusu
  • 0 Yanıtlar


  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap


  Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
  Footer menü
  Hakkımızda
  Bize Ulaşın
  Biz Kimiz
  Hizmetlerimiz