Steam'de 24 TL'ye Satılan Oyun Ücretsiz Oldu

Başlatan OyunPLAYHD, 02 Kasım 2018, 04:02:07

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

avatar_OyunPLAYHD OyunPLAYHD

02 Kasım 2018, 04:02:07 Son düzenlenme: 03 Kasım 2018, 03:10:18 OyunPLAYHD


. The Tiny Bang Story'den sonra şimdi de NaissanceE isimli oyun ücretsiz oldu


Bu ayın başlarına kadar Steam'de 24 TL'ye satılan NaissanceE, oyunun yapımcısının verdiği sözü tutması üzerine ücretsiz hale geldi. Piyasaya çıkarken birkaç yıl içerisinde ücretsiz olarak sunulacağı duyurulan tek kişilik bakış açısıyla oynan keşif oyunu NaissanceE, artık ücretsiz olarak indirilebilir durumda.


'Felsefi bir yolculuk ve sanatsal bir deneyim' olarak tanımlanan oyunda oldukça gergin ve içine çeken bir atmosferle karşılaşacaksınız. Yalnızlık duygusunu iliklerinize kadar hissettirecek olan oyunun tanıtım videosuna beraber göz atalım:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Oyunu kütüphanenize eklemeniz için tek yapmanız gereken Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap tıklayarak Steam sayfasına erişmek ve 'Oyunu Yükle' butonuna tıklamak olacak.


Linkback: Steam'de 24 TL'ye Satılan Oyun Ücretsiz Oldu Mesajı Paylaş


  • Android version: 7.1
  • LCD Driver IC: SAMSUNG
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter