Smart Volume Control +

Başlatan αη∂яσι∂ кιηg, 14 Mayıs 2014, 17:54:28

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Smart Volume Control iel özelleştirilebilir ses ayarları yapın. Her bildirimin ses ayarını istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Örneğin gelen telefon sesi yüksek, mesaj sesi daha kısık olsun istiyorsunuz ya da tam tersi. Yazılımın tüm özellikleri aşağıda yazıyor, inceleyebilirsiniz.


Tamamen özelleştirilebilir profil SVC + temelini oluşturur. Zaman göre bir program kullanarak manuel ya da otomatik olarak geçiş yapabilirsiniz, takvim, yer, Wi-Fi ağları ve Bluetooth cihazları. Ayrıca, nihai Hız Ses modu, kulaklık modu ve birçok diğer hoş özellikleri olsun.
ANAHTAR ÖZELLİKLER
- Tamamen özelleştirilebilir ses Profilleri
- Kurulum hacimleri, Bluetooth, WiFi, AP (hotspot), Mobil veri, Uçak modu, çağrı yönlendirme, Ekran parlaklığı ve Zil
- Titreşim seçenekleri de dahil olmak üzere seçilen kişiler için Sesi kapatmak veya yükseltmek
- Ses Kilit ve Sessiz mod algılama
- Profili ile seçilmiş uygulamalar otomatik olarak başlatmak
- Zamanlayıcılar, Mekanlar, Takvim, Wi-Fi ve Bluetooth profilleri geçiş
- Hız ses modu ve Kulaklık modu
- 30 Widgets ev ekranından hızlı ve rahat kontrolü için tasarlanmıştır
- Android rengini ve ayarları ile mükemmel bir uyum için çeşitli uygulamalar ve Widget derileri
- Pil düşük enerji talebi
- 13 dilde lokalize: ENG, SPA, POR, FRE, GER, RUS, KOR, CHI, JPN, ITA, POL, CZE, SLO
TIMERS TARAFINDAN PROFİLLERİ
Elle hacimleri ayarlama yorgun musunuz? Bir SVC + ile, sayaçları kullanarak profilleri aktivasyonu zamanlayabilirsiniz.
Sabah geri yüklemek, hatta üzerinde WiFi veya mobil veri dönüm ve kapalı, kısma gece zil hasta mı? SVC + sizin için yapabilir.
YERLERİ İLE PROFİLLERİ
En sevdiğiniz yerleri ekleyin ve geçerli konumunuzu göre uygulama geçiş profilleri sağlar.
Eğer ofiste, yerine WiFi etkinleştirmeniz gerekir sonra Bluetooth ve çalışmak için yolda Mobil veri kullanımı, ve musunuz? Eğer park ve ofis yeri ve SVC izin + gerisini de yer ekleyin!
TAKVİM ETKİNLİKLER İLE PROFİLLER
Eğer yoğun bir program var mı? Profilleri takvim olayları (Gmail, MS Exchange ve daha fazla) tarafından açık olsun. Yapmanız gereken tek şey olayın başlık veya açıklama için profil etiketi eklemektir.
WI-FI AĞLARI İLE PROFİLLER
Seçilen Wi-Fi ağları bağlandığında bu özellik sayesinde, profiller geçiş yapabilirsiniz. Ofiste Wi-Fi ağına profili "iş" atama ve bağlantı yapıldığında, telefonunuz otomatik olarak sessiz moduna dönecek, e-posta istemcisi başlar ve zil sesleri ya da titreşim sadece VIP `ler için izin verilecektir.
BLUETOOTH CİHAZLARI İLE PROFİLLER
Bir motosiklet, bisiklet, ya da egzersiz binmek ve en sevdiğiniz müzik dinlemek ister misiniz? Bluetooth kulaklık bağladıktan sonra, elle müzik çalar, veya Hızlı ses modunu açmak gerekir asla.
HIZ SES MODU
Eğer toplu taşıma müzik dinler misiniz? Müzik otobüs durağında ya da zar zor duydum sürüş sırasında çok yüksek olduğunda seni rahatsız mı ediyor? Dinamik olarak hareket hızını göre ses ayarı bir SVC + ve Hız ses modu ile daha iyi işitme davranın.
KULAKLIKLAR MODE
Kulaklık ile müzik dinlemek ve kulaklık yanlışlıkla yırtık varsa, telefon, örneğin gelen yüksek sesler tarafından mahçup olmayacak emin olmak ister misiniz doktorunuzun bekleme odasında? Kulaklık modu kulaklık takılı olduğunda ses sessiz olmasını sağlar. Bu kulaklık tekrar takılı olan ses geri yükler.
SESSİZ MOD ALGILAMA
Eğer öğle yemeğinden sonra bir şekerleme almak istiyor musun ve en az yarım saat için rahatsız edilmek istemiyor musun? SVC + sessiz veya titreşim modu algılar ve otomatik olarak seçilen bir süre sonra ses seviyesini artırmak için bir seçenek sunabilir.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinkback: Smart Volume Control +


  • Android version: 4.1.1
  • Gösterim 1,949 
  • Anroid Uygulamalar Yazılımlar
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.