Sleep as Android FULL v201410179 Build 920

Başlatan Tekyürek, 26 Ekim 2014, 03:51:52

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sleep as an Droid, uykuya dalmanızdan uyanacağınız ana kadar uyku ile ilgili tüm detayların hesaplandığı ve kaliteli bir uyku için geliştirilmiş özelliklerin yer aldığı başarılı bir mobil uygulamadır.

Uygulamadaki gerekli ayarların yapılması ve alarmın kurulması ile birlikte harekete geçen uygulama, uykuya kolay dalmak adına hoş tınılar meydana getirebiliyor. Uyku boyunca, cihazda bulunan ivmeölçer ile hareketleri algılayan Sleep as an Droid uykunuzun derinliği saptanabiliyor. Böylelikle hangi saat aralığında uykunuzun ne kadar derin ya da uyanmaya ne kadar yakın olduğunuzu görebiliyorsunuz. Geçmiş uykulara dair istatistiklerin tutulmasıyla uyku kalitenize dair elinizde önemli veriler birikmiş oluyor.

Alarmı kuracağınız uyanma zamanına dair aralıklar içinde uyanmaya en yakın olduğunuz anda sizi uyandırmaya gayret eden uygulama, uykunuzu aldığınızı düşünerek de sizi uyandırmaya kalkabilir. Böylelikle uyku düzeni oluştuma imkanına kavuşursunuz.

Uyandırırken olabildiğine yumuşak hamlelerde bulunurcasına ses üreten uygulama, gerçekten uyanıp uyanmadığınızı sorgulamak adına küçük bir bulmaca çözmenizi isteyebiliyor.

Gereken Android sürümü:2.2+
Linkback: Sleep as Android FULL v201410179 Build 920


  • Android version: Android 10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 1,311 
  • Anroid Uygulamalar Yazılımlar
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.