Ana Menü Android Telefon Yazılım Rom Destek Teknoloji Sitesi


Shirbazlik Magic Spider Pro patched

Başlatan HazinSon, 12 Nisan 2016, 23:40:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


                        

   
   
   
   Açıklama
   Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
   Örümcekler korkuyor herkes biliyor musun? Herkes doğru, değil mi?
   O zaman bu sizin için mükemmel bir sihir / şaka olduğunu.
   
   My Pet Boris uygulaması Android için korkutucu bir uygulama. Jim Pace, sihir bir örümcek sihirli izleyicinin elinin arkasında görünen "Web" esinlenen. Inanılmaz tepkiler almak bağlanmıştır. Uygulaması gerçekten korkutucu bir etki oluşturmak için oluşturulan bilgisayar grafikleri ile nesneleri gerçek hayatı birleştirerek "Artırılmış Gerçeklik" fikrini kullanır.
   
   
   MAGIC ÖRÜMCEK ETKİSİ
   Sen (gizlice kendi elinin arkasında bir plastik örümcek yükleme) izleyicinin palmiye bir fotoğraf çekmek ve tutmak için onların avuç telefonu yerleştirin.
   
   Sizin Pet Boris - Avustralya Kırmızı geri örümcek (kara dul) ekrana sürünür ve yürür gibi onlar titreşimleri hissediyorum. Sen ekrana dokunun ve hatta örümcek sırtını kazımak için animasyon içine parmağınızı kaydırarak. Boris ekran kapalı yürür.
   
   Sen telefon ekran üzerinde el sallamak ne zaman örümcek geri gelmek kılan özel sensörler olduğunu söyle. O yapar.
   
   Onlara telefon üzerinden elini sallayan olsun.
   
   Bu onların elinin arkasına gerçekçi bir örümcek tutunma bakış ve onlar kafayı sadece daha sonra!
   
   BÜYÜK tepkiler almak bağlanmıştır. Parmak sesi ve büyüklüğü kendi uyacak şekilde ayarlanabilir. Başlangıç ??ekranı performans stilinize uyacak şekilde özelleştirilebilir. Kitaplığınızdan bir elinde gerçek fotoğraf, katı beyaz veya herhangi bir görüntü arka plan olarak kullanılabilir.
   
   NOT: Bir plastik örümcek ya da hamam böceği ve gerçekleştirmek için yapıştırıcı noktalar gerektirir. Sen bu yerel bulmak için ya da web sitemizden satın alabilirsiniz gerekir.
   .
   Daha fazla ayrıntı, örümcek ve hamamböceği malzemeleri ve video sunumu ve talimatlar için web sitemizi Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap bakın.
   
   Facebook sayfamızı değişiklikler, ipuçları ve önerileri ile güncel tutmak gibi. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
   
   KART VAHİYLE MAGIC ÖRÜMCEK
   Sen bir kart zorlamak ve daha sonra Boris App yüz kadar kullanarak geri köşe getirmek veya yüz aşağı olan kartın bir yırtık köşe yok olabilir. Köşe sonra telefonun altında çoğaltılamaz ekran etrafında hareket ettirilebilir. (V2.0 itibaren)
   
   MAGIC Hamam böceği ETKİSİ
   Uygulama aynı zamanda onlar örümcekler daha korkutucu olduğunu düşünenler için bir hamamböceği animasyon ile birlikte geliyor.
   
   
   MAGIC KELEBEK ETKİSİ - In-app satın - (Professional Magician için).
   My Pet Boris Uygulaması - Sihirli Kelebek Magic Spider içinde ek bir etkidir.
   
   Bu yerel para birimine bağlı olarak yaklaşık 1,99 $ için bir "app satın alma" olarak etkindir. Eğer kelebek etkisi satın aldığınızda özel parmak özelliği de kilidi.
   
   Eğer sonunda büyülü bir hediye ile onu bırakarak, küçük bir kız ya da kadın için güzel bir etki yapmak istediğiniz zaman, bu o zamanlar için mükemmel bir rutin. Sen korkutmak faktörü olmadan Magic Örümcek etkisine benzer şekilde güçlü tepkiler alırsınız.
   
   SUNUM:
   Büyücü seyircinin avucunun içinde büyük bir yanılsama simüle. "Büyülü Yumurta" örtülü minik bir folyo seyircinin avucunun içine yerleştirilir ve daha sonra fotoğraflandı. Telefon kendi yandan yerleştirilir.
   
   Yumurta bir Chrysalis'te içine ve daha sonra bir kelebeğe dönüşür. Büyücünün parmak sonra uçar gider ekrandaki sanal kelebek gıdıklamak görülmektedir.
   
   Tekrar uçar önce büyücü geri kısaca kelebek getiren büyülü bir jest kullanma.
   
   Seyirci denemek ve dönüş yapmak istedi. Onlar çalıştığınızda, onların elinde arkasında (imkansız bir yerde) bir kelebek eşleşen bulabilirsiniz. Orijinal folyo yumurta yok oldu.
   Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap aksesuar paketleri ve gereçleri mevcuttur
   Daha detaylı bilgi için web sitemizin "Sıkça Sorulan Sorular" bölümüne bakın. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
   
   
                     
                  
                  

Linkback: Shirbazlik Magic Spider Pro patched


  • Android version: Android 5.1.1 (Custom ROM)
  • LCD Driver IC: S5 Style FusionKat ROM
UNBRİCK MASTER - TELEFON CANLANDIRMA USTASI ✔ WEBMASTER - WEBDESİNG ✔
O BİR PRO EDİTOR - MODERATOR - ADMİN ✔

ÜCRETLİ DESTEK SONA ERMİŞTİR...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ÖZEL MESAJ (ÖM) İLE YARDIM ETMEMEKTEYİM.
NOT CURED WİTH A SPECİAL MESSAGE (PM) TO HELP.
  • Gösterim 779 
  • Uygulama Paketleri ve Diğer Uygulamalar
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Benzer Başlıklar (5)


İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler