Android İçin Türkçe Ücretsiz Resmi Ofis Uygulaması – Microsoft Office Mobile

Başlatan dreaman26, 25 Nisan 2014, 23:27:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Microsoft tarafından Android telefon ve tabletler geliştirilen resmi Microsoft Office Mobile uygulaması sayesinde ofis uygulamasına ücretsiz olarak kavuşuyorsunuz.

Android İçin Microsoft Office Mobile

Android cihazlar çin Microsoft tarafından geliştirilen Microsoft Office Mobile uygulaması resmi Office yardımcısıdır. Bu uygulama ile Microsoft Word, Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint belgelerinizi istediğiniz yerden erişebilir, bu belgeleri görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Microsoft Office Mobile uygulaması ile grafik, animasyon, SmartArt grafikleri ve şekil desteği sayesinde bütün belgeleri düzgün bir şekilde orjinal halinde mobil cihazlarınızda görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca yaptığınız düzenlemeler ve eklediğiniz açıklamalar, biçimlendirme ve içerik aynı kalır.Microsoft Office Mobile Özellikleri

Bulut :Telefonunuzla OneDrive, OneDrive İş veya SharePoint'te depolanan Office belgelerine erişebilirsiniz.
Son Belgeler: Office Mobile bulutla bağlantılıdır. Bilgisayarınızda en son görüntülediğiniz belgeler, telefonunuzdaki en son belgeler bölmesinde hazır bulunur.
E-posta Ekleri: E-posta iletilerine eklenmiş Office belgelerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.*
Harika Görünen Belgeler: Grafik, animasyon, SmartArt grafikleri ve şekil desteği sayesinde Word, Excel ve PowerPoint belgeleri telefonunuzda harika görünür.
Telefon için optimize edilmiştir: Word, Excel ve PowerPoint, telefonunuzun küçük ekranına uygun hale getirilmiştir.
Okumayı Sürdürme: Telefonunuzda OneDrive veya OneDrive İş'te depolanan bir Word belgesini açtığınızda, belgeyi son olarak PC veya tabletinizde görüntülemiş olsanız bile okumaya bıraktığınız yerden otomatik olarak devam edersiniz.
Sunu Görünümleri: PowerPoint'teki Slayt Rehberi görünümü slaytlara daha hızlı göz atmanızı sağlarken, konuşmacı notları sununuzla pratik yapmanıza yardımcı olur.
Belgeler Aynı Kalır: Word, Excel ve PowerPoint belgelerini telefonunuzda düzenlediğinizde biçimlendirme ve içerik aynı kalır.
Oluşturma: Telefonunuzda yeni Word ve Excel belgeleri oluşturabilirsiniz.
Açıklamalar: Telefonunuzda Word ve Excel belgelerinde yapılan açıklamaları inceleyebilir ve kendi açıklamalarınızı ekleyebilirsiniz.
Evde kullanım için belgeleri oluşturmak, düzenlemek ve kaydetmek üzere ücretsiz bir Microsoft hesabıyla oturum açın. İş kullanımı için belge oluşturmak, düzenlemek ve kaydetmek üzere uygun bir Office 365 aboneliği gerekir.

Android OS 4.0 veya üstü sürümleri çalıştıran bir telefon gerektirir.

Uygulamayı google play den  ücretsiz indirmek için tıklayın: 
 • Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

 • Linkback: Android İçin Türkçe Ücretsiz Resmi Ofis Uygulaması – Microsoft Office Mobile
  • Gösterim 3,064 
  • Anroid Uygulamalar Yazılımlar
  • 0 Yanıtlar


  TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
  KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
  TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!


  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap


  Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious

  Benzer Konular (5)


  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
  Footer menü
  Hakkımızda
  Bize Ulaşın
  Biz Kimiz
  Hizmetlerimiz