The Weather Channel – Android için Türkçe Günlük ve Haftalık Hava Durumu

Başlatan Tekyürek, 12 Ekim 2013, 03:22:12

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

avatar_adminbulut Tekyürek

The Weather Channel - Android için Türkçe Günlük ve Haftalık Hava Durumu Uygulaması + Widget


20 milyonu aşan kullanıcı sayısı ile oldukça popüler hale gelen The Weather Channel, sunduğu hava durumu özelliklerinin yanı sıra Türkçe dil desteği ilede beğenimizi fazlasıyla kazanmayı başardı.

200′e yakın meteoroloji uzmanı ve oldukça gelişmiş TruPoint teknolojisinin gücünden yararlanan The Weather Channel, en doğru hava durumu bilgilerini bölgesel veya harita üzerinden seçtiğiniz noktalara göre verebiliyor. Uygulamayı kurduğunuzda ilk olarak konum taraması yaparak bulunduğunu yeri tesbit eden ardından hava durumu bilgilerini ve güneşlimi yağmurlumu karlımı gibi bilgileri ekranınıza getirebilen uygulama saatlik, günlük ve 10 günlük hava durumu bilgilerinide gösterebiliyor. Sık ziyaret ettiğiniz yerleri uygulama içerisine kaydederek gitmeden önce hava durumunu kolayca kontrol edebilir, yerel tahminler ve popüler videolar kısmı sayesinde hava durumu bilgilerini video olarak izleyebilirsiniz. Türkçe arayüze sahip olan The Weather Channel'ın kullanımıda oldukça kolay.

Ana ekranında hava durumunu göstermek isteyenler için 1×1, 2×2 ve 4×1 widget desteğide sunan bu uygulama standart hava durumu uygulamalarına nazaran bir adım önde gibi.

ARTILAR

Ücretsiz

Türkçe dil desteği

10 günlük hava durumu bilgisini gösterebilme

Farklı mekanlar ekleme ve otomatik konum bulabilme

Kullanışlı Widgetler


DOWLOAND

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[youtube]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]
Linkback: The Weather Channel – Android için Türkçe Günlük ve Haftalık Hava Durumu Mesajı Paylaş


  • Android version: 4.2.2
  • LCD Driver IC: 1-hx8389_dsi_vdo_qhd
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter