Samsung Galaxy S8 Plus Duos SM-G955FD

Başlatan Tekyürek, 04 Ağustos 2017, 03:06:22

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Samsung Galaxy S8 Plus Duos SM-G955FD modeli çift hatlıdır   pasaport kayıtlı olarak yurt dışı dise Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap da satılmaktadır  bilginizenasıl yüklenir video lu anlatım

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Samsung Stok ROM'u Nasıl Flaş Edilir:

Not: Pil ömrünü kontrol etmeden önce akünün aklınızda bulundurun. % 70-80 şarj edilmelidir. Cihazınıza firmware yüklemeden veya yüklemeden önce kişisel verileriniz de dahil olmak üzere cihaz verilerinizi yedekleyin.

1. Adım: PC'nizde Stock ROM Firmware zip dosyasını indirin ve çıkarın.

Adım 2: PC'de kurulum sırasında Samsung USB Sürücülerini indirin. Daha önce kurulmuşsa bu adımı bırakın.

3. Adım: ODIN v3.10.7'yi indirin, ayıklayıp açın / Odin'i çalıştırın.

Adım 4: Şimdi, İndirme Modunda cihazı yeniden başlatmak için Düğme Ana Sayfası + Güç + Ses Seviyesi Düğmesine aynı anda basın.

Adım 5: Şimdi Veri kablosu ile Samsung cihazınızı PC ile takın ve birkaç dakika bekleyin, mavi renkli ODIN görene kadar bekleyin.

6. Adım: Odin'de belirli firmware flash dosyalarını AP / PDA düğmesini kullanarak şimdi ekleme zamanı.

7. Adım: Başlamadan önce flaş başlatmak için yeniden bölüm seçeneğini kontrol edin. İşaretlenmemeli / İşaretlenmelidir. Eğer pazar ise lütfen işaretini kaldırın. Şimdi başlat düğmesine tıklayarak Flash'a geçin.

Adım 8: Flaş işlemi tamamlanıncaya kadar birkaç dakika bekleyin ve başarılı bir prosedür tamamlanması için size bilgi verilir. Bu kadar.


 • Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

 • Linkback: Samsung Galaxy S8 Plus Duos SM-G955FD


  • Android version: Android 10
  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 759 
  • Samsung Galaxy S8 +Plus S9 + Plus S10 +plus
  • 0 Yanıt

  Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

  Benzer Başlıklar (7)


  Yasal Uyarı

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.