Ana Menü Android Telefon Yazılım Rom Destek Teknoloji Sitesi


Samsung Galaxy S10 Stock Firmware Stock ROM Download

Başlatan Tekyürek, 02 Nisan 2019, 20:37:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Samsung 2019 yılı için yeni amiral gemisi olan Galaxy S10, Exynos 9820 / Snapdragon 855 yonga seti ile birlikte gelen güçlü bir cihaz. Sadece bu değil, Galaxy S10'daki yazılım oldukça iyi, Samsung'un en iyisi üstelik Android 9 Pie'yi çalıştıran One UI arayüzünde.

Buna rağmen, Galaxy S10'unuzda yazılım sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bunun kötü bir uygulamadan ya da denemiş olabileceğiniz herhangi bir kişiselleştirmeden kaynaklanıp kaynaklanmadığı, yalnızca bir ürün yazılımı dosyası yükleyerek yazılım sorunlarını kendiniz düzeltebilirsiniz.

Bu nedenle, cihazınızda bulunan bir firmware dosyasını - tam olarak kullanabilmeniz için - kullanışlı, PC'nize kaydedilmiş, zahmetsizce stokunuza geri dönmek için saklamalısınız. Telefonunuzu, mevcut en son yazılım güncellemesine güncellemek istediğinizde, özellikle de OEM'ten OTA güncellemelerini alamamanız durumunda yararlı olan bir sabit yazılım dosyası da kullanışlı olur.

Bu sayfada, çeşitli Galaxy S10 versiyonları için firmware dosyasını bulacaksınız. Aşağıdaki kılavuzda verilen şekilde, Odin adlı resmi olmayan Samsung PC yazılımını kullanarak bir ürün yazılımı dosyasını kolayca yükleyebilirsiniz.

Burada verilen Galaxy S10 üretici yazılımı dosyalarını indirmek% 100 ücretsizdir ve herhangi bir abonelik gerektirmez.

ABD'deyseniz, T-Mobile, Sprint, Verizon Wireless, AT&T, ABD Hücresel, kilitsiz varyant ve daha fazla taşıyıcı için firmware dosyalarının hazır bulunduğunu bilmekten memnun olacaksınız.Doğru firmware dosyası nasıl indirilir

Bu önemli bir bölüm!

Doğru model numarasını kontrol edip bulduğunuzdan emin olun. Galaxy S10'unuzdan. Ardından, cihazınızın model numarasına göre, yukarıdan uygun ürün yazılımı derlemesini arayın.

Model no'yu tanımlayabilirsiniz. Droid Info adlı bir uygulamayı kullanarak veya yalnızca ambalaj kutusunda ya da Ayarlar> Hakkında öğesinin altında kontrol edin. Bir başka önemli hile de cihazınızın ambalaj kutusuna bakmak olacaktır (cihaza güç veremediğiniz için kullanılamazsanız).

Artık model numarasını bildiğinize göre, bu model numarası için yukarıdan en son bellenimi indirin. kesinlikle.

Daha sonra, aşağıda verilen kılavuzu izleyerek firmware'i Galaxy S10'unuza kurun.
Firmware çapraz uyumluluğu

Model no. İçin herhangi bir üretici yazılımı kurabilirsiniz. Modelinizde olduğu sürece, cihazınızda SM-G970U'nun önemi yoktur. aynı kalmak.

Evet, bu, AT&T S10'unuza orijinal olarak T-Mobile veya Verizon varyantı için üretilmiş bir ürün yazılımı dosyası yükleyebileceğiniz anlamına gelir; Aradaki tek fark, her operatörün ekleyebileceği veya koyamayacağı ekstra uygulamalar (okuma: bloatware) olacaktır; bu durumda, AT&T belleniminde her zaman daha iyisinizdir.Diğer üretici yazılımı dosyaları, her zamanki gibi cihazınızın model numarasına göredir, bu nedenle sadece model numaranızı bulun. önce kutunun üzerinde, sonra da bu model no. Aşağıdaki tabloda.

Not: SM-G970U1 üretici yazılımını bir SM-G970U cihazına kurabilirsiniz, ancak bunun tersi mümkün değildir. Ayrıca, Kanada Galaxy S10 + model no ile birlikte gelir. SM-G970W, U.Galaxy S10 firmware download
ModelDateSoftware version | Android versionFree download link
SM-G970N07 Mar 2019G973NKSU1ASBA | Android 9Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
SM-G970UNAG970USQU1ASAT | Android 9Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap


Bir firmware nasıl kurulur

İlk önce, yasal uyarılarımızı okuyun, ardından yedekleyin ve ardından bellenimi yüklemek için aşağıdaki kılavuzu izleyin.

Feragatname: Odin üzerinden resmi bir ürün yazılımı yüklemek, cihazınızın garantisini geçersiz kılmaz, ancak resmi olmayan bir işlem olmaya devam eder ve bu nedenle dikkatli olmanız gerekir. Her durumda, yalnızca cihazınızdan siz sorumlusunuz. Cihazınıza ve / veya bileşenlerine zarar gelmesi durumunda sorumluluk kabul etmeyiz.

Yedekleme, yedekleme, yedekleme! Aşağıdaki adımlara devam etmeden önce cihazınızda saklanan uygun kişileri, resimleri, videoları, şarkıları ve diğer önemli dosyaları yedekleyin, böylece bir sorun olursa, tüm önemli dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz. Bazen, ürün yazılımı yüklemesi cihazınızdaki her şeyi silebilir! Örneğin, cihazınızın CSC'sini bilerek veya bilmeden.
Adım Adım Ürün Yazılımı Yükleme Kılavuzu

Firmware'in Galaxy S10'unuza nasıl yükleneceğini görelim. Cihazınızda% 30'dan fazla pil olduğundan emin olun.

Adım 1. Bilgisayarınıza üretici yazılımı indirdiğinizden emin olun. Daha önce sahip değilseniz, sitemizi arayın.

Adım 2. Öncelikle Samsung USB sürücüsünü kurun (bağlı sayfadaki yöntem 1). Kuruluma başlamak için sürücülerin .exe dosyasını çift tıklayın. (Bunu daha önce yapmışsanız zorunlu değildir.)

Adım 3. Ayrıca, Odin PC yazılımını indirin (en son sürüm veya 3.13 numaralı yamalı sürüm).

Adım 4. Ürün yazılımı dosyasını şimdi açın. Bunun için 7-zip gibi ücretsiz yazılımı kullanabilirsiniz. 7-zip'i yükleyin, ardından firmware dosyasına sağ tıklayın ve 7-zip'in altında here Buradan çıkar 'seçeneğini seçin. Dosyaları şimdi .tar.md5 biçiminde almalısınız. (Bir sürü dosya olabilir ve bu dosyaların başında yazılmış AP, BL, CP veya CSC vb. Gibi metinler bulabilirsiniz.) Bu dosyayı cihaza yüklenmek üzere Odin'e yükleyeceğiz.

Adım 5. Odin dosyasını çıkartın. Odin exe dosyasını almalısınız (diğer dosyalar gizlenebilir, bu nedenle görünmez).

Adım 6. Bağlı ise, Galaxy cihazınızı PC'den ayırın.

Adım 7. Cihazınızı indirme moduna getirin:
    Cihazını kapat. Ekran kapandıktan sonra 6-7 saniye bekleyin.
    Uyarı ekranını görene kadar Ses kısma + Bixby + Güç üç düğmesini birlikte basılı tutun.
        Cihazınızın bir giriş düğmesi varsa, Ses kısma + Giriş + Güç düğmelerini bir arada kullanın.
        Cihazınızda bir ev veya Bixby düğmesi yoksa, Ses kısma + Ses artırma + Güç düğmelerini bir arada kullanın.
    İndirme moduna devam etmek için Ses Açma düğmesine basın.

Adım 8. Odin penceresini aşağıda gösterildiği gibi açmak için Odin .exe dosyasına (5. adımdan itibaren) çift tıklayın. Odin'e dikkat edin ve sorunları önlemek için dediğiniz gibi yapın.
Adım 9. Şimdi USB kablosunu kullanarak cihazınızı bağlayın. Odin cihazınızı tanımalı. Bu bir zorunluluktur. Tanıdığında, Eklenenleri göreceksiniz !! sol alt taraftaki Log kutusunda görünen ve ID: COM altındaki ilk kutu da bir no gösterecektir. ve arka planını maviye çevirin. Aşağıdaki resme bakın.
Eklenene kadar devam edemezsin !! Odin'in cihazınızı tanıdığını doğrulayan bir mesaj
    Eğer Eklenmediyseniz !! mesajı yeniden yüklemeniz / sürücüleri tekrar kurmanız ve cihazla birlikte verilen orijinal kabloyu kullanmanız gerekir. Çoğunlukla sürücüler sorun yaratır (yukarıdaki 2. adıma bakın).
    PC'nizde farklı USB bağlantı noktaları da deneyebilirsiniz.

Adım 10. Üretici yazılımı dosyalarını Odin'e yükleyin. Odin'deki AP düğmesine tıklayın ve yukarıdan .tar.md5 dosyasını seçin. Dosyaları yükledikten sonra Odin penceresinin nasıl görüneceğini bulmak için aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın.

    BL sekmesine tıklayın ve BL metni ile başlayan dosyayı seçin.
    AP sekmesine tıklayın ve AP metni ile başlayan dosyayı seçin.
    CP sekmesine tıklayın ve CP metni ile başlayan dosyayı seçin.
    [Farklı!] CSC sekmesine tıklayın ve HOME_CSC metni ile başlayan dosyayı seçin. HOME_CSC dosyası mevcut değilse, CSC metni ile başlayan dosyayı seçin.

CSC dosyası hakkında: HOME_CSC dosyasını kullanmak cihazınızı sıfırlamaz ve telefondaki veriler silinmemelidir. Ancak, düzenli CSC dosyasını seçtiğinizde, telefonunuz otomatik olarak biçimlendirilecektir. CSC dosyasını yüklemeyi göz ardı etmeyi de seçebilirsiniz, bu da iyi olabilir. Ancak işe yaramazsa, tüm işlemi tekrarlayın ve bu sefer CSC dosyasını seçin.

    Bilgi: Dosyaları yüklediğinizde, Odin zaman alan firmware dosyasının md5 toplamını kontrol eder. Bu yüzden, bu işlem tamamlanana ve ürün yazılımı dosyası yüklenene kadar bekleyin. Odin bir süre tepkisizleşirse endişelenmeyin, normaldir. Odin'de ikili boyut da görünecek.


Bir ürün yazılımı dosyası? Zip'i çıkardıktan sonra yalnızca bir ürün yazılımı dosyanız varsa, bu da tamamdır. AP ile başlar ve Odin'deki AP sekmesine yüklenmelidir. Odin'deki diğer sekmeleri yoksay. Bu kadar.

Adım 11. Seçenekler sekmesine tıklayın ve Yeniden bölümlendirme onay kutusunun seçili olmadığından emin olun. PIT sekmesini asla kullanmayın.

Bir sonraki adımda başlat düğmesine bastığınızda, ürün yazılımı kurulumunun ilerlemesini göstereceğinden, Şimdi Günlük sekmesine dönün.
Adım 12. Her şeyin yukarıda belirtildiği gibi uygun olduğunu onaylayın. Memnun kaldığınızda, cihaz yazılımını yanıp sönmeye başlamak için şimdi Odin'deki Başlat düğmesine tıklayın.

Kurulum tamamlanıncaya kadar bekleyin, ardından cihazınız otomatik olarak yeniden başlatılır. Odin'den başarılı kurulum sonrasında PASS mesajını aşağıda gösterildiği gibi alacaksınız.

Karşılaşabileceğiniz bazı hatalar ve ilgili çözüm.

    Odin kurulum bağlantısına takılırsa, bunu tekrar yapmanız gerekir. Cihazın bağlantısını kesin, Odin'i kapatın, cihazı tekrar indirme moduna alın, Odin'i açın ve ardından dosyayı seçin ve yukarıda belirtildiği gibi tekrar yanıp sönün.
    Sol üstteki kutuda FAIL (HAYIR) alırsanız, dosyayı yukarıda da belirtildiği gibi tekrar flaşlamanız gerekir.

Bitti!Linkback: Samsung Galaxy S10 Stock Firmware Stock ROM Download


  • Android version: Android 11
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
  • Gösterim 708 
  • Samsung Galaxy S8 +Plus S9 + Plus S10 +plus S20-S21+Ultra S22Ultra
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Benzer Başlıklar (5)


İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler