Ana Menü Android Telefon Yazılım Rom Destek Teknoloji Sitesi


Sadece Başbakan Okusun

Başlatan Tekyürek, 25 Ekim 2014, 15:24:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapHayatı boyunca hiç kaybetmeyen tek adamım  ben.

Bir ölümsüz gibi yaşamayı başardığımı düşünüyorum ve öleceğime hiç  inanmıyorum; ama olur da bir gün ölürsem, benden bahsederken sakın 'Hayatını  Kaybetti.' diye bir ifade kullanmayın; çünkü ben ölmüşsem asla hayatı  kaybetmemişimdir.Ben ölmüşsem mutlaka ölümü  kazanmışımdır.
Dünyanın En Akıllı İnsanı Şimdi de

'Sadece Başbakan  Okusun' diyor!

'Sadece Başbakan Okusun' kitabı Kashna Dahi  Fabrikası'nın kurucusu, Dünyanın En Akıllı İnsanı Erdal Demirkıran tarafından  yazarın 8. kitabı olarak kaleme alınmıştır.Yazarın ifadesine göre 2016  yılında yaşanmış gerçek bir hikayeden esinlenerek vücuda getirilen kitap, roman  tadında yazılmıştır. Naravenya Cumhuriyeti'nin Başbakanı olan Barkudza, bir gün  durduk yerde bir zarfın üzerinde 'Sadece Başbakan Okusun' yazan bir mektup alır,  mektupta yazılanlar başbakanı çok etkiler. Bu yazışmalar esrarengiz bir şekilde  tek taraflı olarak devam ederken, başbakan bambaşka bir insana dönüşür ve  ülkesini dünyanın en muazzam gücü haline getirir.Kitapta trafikten  teröre, ekonomiden dış politikaya kadar yüzlerce soruna, akla biraz fazla uygun  çözümler sunan yazara,- Kitabınızı özetler misiniz? diye  sorduğumuzda,-Bu kitap başbakana gelen o mektuptur! diye cevap  vermiştir.Hikayesiyle büyüleyici bir etki bırakacağından hiç şüphe  etmediğimiz bu kitap, içindeki 100'ü aşkın akıl almaz projeyle de okuyucusunu  şaşkına çevirecektir.Mart ayının 2.haftası piyasaya çıkacak olan,  'Sadece Başbakan Okusun' mevcut başbakana ya da bilinen herhangi bir başkana  yazılmamıştır. Devlet yönetenlere yüzlerce yıl esin kaynağı olacağını  düşündüğümüz bu kitap tüm insanlığa hitap etmektedir.Okuyanların  vereceği iki tür tepki olacağını tahmin eden yayınevi yetkilileri  sözlerini,- Eğer bu kitabı yöneticiler okursa, 'Biz bunları neden  yapmadık ya da yapmıyoruz?' sorusunu soracak, kitabı yönetilenler okursa 'Sahi  bunlar neden yapılmıyor?' diyerek şaşkına döneceklerdir diyerek noktaladılar.  
Linkback: Sadece Başbakan Okusun


  • Android version: Android 11
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
  • Gösterim 1,712 
  • Herşey Genel Paylaşım
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Benzer Başlıklar (2)


İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler