S5 Kamera Başarısız Hatası

Başlatan Fuul oyun, 12 Nisan 2016, 14:38:49

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


                        
Merhabalar,
   
   Elimde S5 SM-G900FQ modeli bir cihaz var. Cihaz patronumun eski telefonuydu yenisini alınca bunu bana verdi. Ben de ayarlardan fabrika ayarlarına döndürüp kullanmaya başladım. Ancak kamera uygulamasına girmeye çalışınca (bunu whatsapp web i aktif etmeye çalışırken farkettim) kamera başarısız uyarısı veriyor ve uygulamadan atıyor.
   
   İnternette araştırdım bazı modellerde donanımsal bir sorun olduğundan bahsediliyor özellikle Verzion çıkışlı cihazlarda oluyormuş bu. Cihaz Türkiye çıkışlı olduğu için buna pek ihtimal vermedim ve sammobile sitesinden stock rom (G900FQJVS1BPC3_G900FQTUR1BOF1_G900FXXU1BOE5) indirip odin ile tekrar kurulum yaptım ancak sonuç değişmedi. wipe cache yapıp tekrar denedim fakat sonuç aynı. Daha sonra retrica yükledim uygulamayı açtığımda ön kamera ile çalıştı. Uygulama içinde arka kameraya geçmeye çalıştığımda yine aynı hatayı verip uygulamadan attı. Sanırım cihazın sorunu arka kamerada ancak internette bahsedilen Verzion çıkışlı cihazların sorunundan daha farklı sanırım. Patronuma da soramıyorum ulan bedava telefona çöktün bi kamerası eksik olsun dicek diye )
   
   Teşekkürler
                     
                  
                  
Mesajı Paylaş
Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter