Replikacep.com Teknik Destek

Başlatan αη∂яσι∂ кιηg, 03 Mayıs 2014, 22:15:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Teknik Destek Farkını Siz Üyelerimizde Fark edeceksiniz.

Telefonunuzda problem varsa, modifikasyon yaptırmak istiyorsanız, Root Cwm yükleyemiyorsanız ve daha fazlası için yazının devamını okuyun.
Tüm telefonlarınızı rootluyoruz.1-Telefonunu tamamen kapanmış olanlar açılmayanlar ve başlangıç logosunda kalanlar:
Yanlış bir yükleme sonucu telefonunuz tamamen tepkisiz kaldıysa ve ya açılış logosunda kaldıysa telefonu bize gönderiyorsunuz. Kargo Gidiş/Geliş ücreti tarafınızdan karşılanmak suretiyle 30 TL karşılığında eski haline getirip tekrar yolluyoruz. Bu işlem dışında farklı bir işlem yapılmamaktadır, diğer işlemler ek ücrete tabidir.

2-Telefonuna root atamayan ve Cwm recovery kuramayanlar:
Telefonunuzda herhangi bir sıkıntı yok ancak telefonunuzun hakimiyeti sizde olsun istiyorsunuz ve root atarak
Cwm Recovery kurmak istiyorsunuz yada elimde her ihtimale karşı yedeğim olsun diyorsunuz, ancak telefonunuza zarar vermekten korkuyorsanız bu işlemi biz sizlerin yerine yapıyoruz ve aynı zamanda telefonunuzun hem Cwm Recovery ile hemde Sp Flash Tool ile yedeğini de alarak, kargo Gidiş/Geliş ücreti tarafınızdan karşılanmak suretiyle 30 TL karşılığında istediğinizi yapıp tekrar yolluyoruz. Bu işlem dışında farklı bir işlem yapılmamaktadır, diğer işlemler ek ücrete tabidir.

3-Telefonunun ara yüzünden sıkılanlar yada program oyun yükletmek isteyenler:
Telefonunuzun mevcut romundan sıkıldınız mı ve ya paralı uygulama ve programlardan beğendikleriniz mi var yüklemek istiyorsunuz ancak buna imkanınız yokmu. Telefonunuza uygun farklı bir romu sıfırdan kuruyoruz içerisine istediğiniz Pro sürüm oyun ve uygulamaları da yükleyerek üstelik yedeğini de alarak birde üzerine root yaparak, kargo Gidiş/Geliş ücreti tarafınızdan karşılanmak suretiyle 50 TL karşılığında modifikasyonları yapıp tekrar yolluyoruz. Bu işlem dışında farklı bir işlem yapılmamaktadır, diğer işlemler ek ücrete tabidir.

4-Telefonunun yazılımsal olarak sıkıntısı bulunanlar:
Romunuzdan ve telefonunuzdan memnunsunuz ancak telefonda yazılımsal olarak sorunlar yaşıyorsanız. Örneğin. Kamera, ses, ekran, şebeke sıkıntısı gibi farklı sorunlar yaşıyorsanız yapıyoruz. Telefonu rootlu olan ve her hangi bir recovery kurulu olanlar için işlem ücreti 30 TL karşılığında, telefonunda root ve Recovery yüklü olmayanlara ise bunları da yüklemek kaydıyla 50 TL karşılığında yaparak kargo Gidiş/Geliş ücreti tarafınızdan karşılanmak suretiyle size tekrar yolluyoruz.

5-Yukarıda bahsi geçmeyen yazılımsal herhangi bir işlem için bizimle irtibat kurduğunuz takdirde konu hakkında bilgi
alabilirsiniz. Seçenekler arasında bulunmayan farklı sorun ve modifikasyonlar için lütfen konu altından yazarak
bizimle irtibata geçiniz.Yukarıda anlatılan tüm seçenekler sadece yazılımsal destek amaçlıdır, donanımsal desteğimiz maalesef yoktur. Telefonunuz tarafımıza ulaştığında eğer donanımsal bir sorunu yok ise bahsi geçen işlemler uygulanmaktadır. Telefonunda donanımsal sorun bulunan kişilerin telefonlarına maalesef işlem yapamıyoruz. Bahsi geçen rom yükleme işlemi telefonunuzun marka ve modeline bağlı olarak yapılabilmekte ve her telefona uygulanabilirliği söz konusu olmamaktadır. Bu yüzden telefonunuzun marka ve model durumuna göre destek verilmektedir. Çözüme kavuşmayan ve sonuçlanmayan hiç bir işlem için ücret talep edilmez alınan ücret tekrar iade edilir.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap üyesi olmanın avantajlarını yaşamak için şimdi konunun devamını okuyunuz.Yukarıda anlatmış olduğumuz ve tamamı ücretli olarak tarafımızdan verilen desteklerden her hangi birisini TAMAMEN ÜCRETSİZ yaptırmak ister misiniz ?Zaten sitemize üyesiniz bunun için Teşekkür Ederiz. Sitemize üye olmanın avantajlarından siz üyelerimizin faydalanması için sizlere özel tekliflerimiz var.

1-Sitede üye olan ve aktif olarak siteyi kullanan ve aktiflik süresi 1 Gün'ü doldurmuş üyelerimiz bu teklif size. Hemen gevşemeyin bunda ne var demeyin !!! Aşağıdaki resimde site kurucusu Tekyürek'in aktiflik süresi var örnek olarak onu vermek istedim. Yani aktiflik süresini 1 Gün doldurmak için sitede sizlerin bizlerle zaman geçirmesi gerekmekte. Eğer bu süreyi doldurduysanız ve yukarıda yazanlardan herhangi birisini yaptırmak istiyorsanız konu altından bizlerle irtibat kurarak yaptırmak istediğiniz seçeneği belirtmeniz yeterli.2-Sitede üye olan ve konu sayısı en az 40 olan üyelerimiz bu teklifimiz sizin için. Sorun, istek, destek konulu açılmamış tamamen site üzerinden diğer üyelerin faydalanabileceği en az 40 konu açmış olan üyelerimiz yukarıda bahsettiğimiz maddelerden herhangi birisini yaptırmak için konu altından bizlerle irtibat kurarak yaptırmak istediği seçeneği belirtmesi yeterli.

3-Sitede üye olan ve mesaj sayısı 100 olan üyelerimiz bu teklifimiz sizin için. Sorun, istek, destek amaçlı yazılmamış tamamen site üzerinden diğer üyelerin faydalanabileceği ve kendi deneyim ve görüşlerini paylaşmış olduğu en az 100 mesaj yazmış olan üyelerimiz yukarıda bahsettiğimiz maddelerden herhangi birisini yaptırmak için konu altından bizlerle irtibat kurarak yaptırmak istediği seçeneği belirtmesi yeterli.

4-Sitemizi çok seven ve arkadaşlarına tavsiye ederek en az 5 arkadaşının da sitemize üye olmasını sağlayan ve bu üyelerinde en az site üzerinden 10 ar adet mesaj yazmış yada 10 ar adet konu açmış olduklarını belirten üyelerimiz bu teklifte size. En az 5 arkadaşınızı sitemize üye yapın ve 10 ar mesaj veya 10 ar konu açmasını sağlayın ve konu altından bizlere bunu belirtin sonra yaptırmak istediğiniz modifikasyon veya almak istediğiniz desteği yazın yeterli.

Yukarıdakilerden herhangi birisini sağlayan üyelerimiz için verilecek olan teknik destek tamamen ücretsiz olacaktır.
Sitede yapılan tüm faaliyetler tarafımızdan titizlikle kayıt altında tutulmakta ve görülmektedir. Bu yüzden aldatmaya yönelik her bir hareket de tarafımızdan derhal fark edilecektir. Sahte üyelik alan, gereksiz mesaj atarak mesaj sayısını artıran ve gereksiz konularla konu açtım diyen ve diğer tüm hileli hamleler tarafımızdan tespit edileceğinden lütfen dürüstlükle ve samimiyetle yukarıdaki maddelerden herhangi birisini yerine getirdiğiniz taktirde ücretsiz destekten faydalanabileceksiniz.Aklınızda sorular mı var?
1-Size Güvenebilir miyim?
Evet bize her konuda güvenebilirsiniz, telefonunuza donanımsal herhangi bir müdahalede bulunulmayacağından telefonunuz kesinlikle açılmayacak herhangi bir parçası değiştirilmeyecek ve dokunulmayacaktır. Aynı zamanda kayıtlı olan ve telefon etiketinde bulunan yada telefonunuzda yüklü bulunan imeiniz kesinlikle okunmayacak klonlanmayacaktır. Bize makyaj ve özellik olarak nasıl geldiyse telefonunuz aynı şekilde size tekrar yollanacaktır. Telefonunuz içerisinde bulunan özel bilgi, belge, resim var ise kimseyle paylaşılmayacaktır.

2-Telefonum Ne Zaman Elime Geçecek?
Telefon tarafımızca teslim alındığında isteklerinize göre incelenerek derhal tarafınıza konu hakkında bilgi verilecek
yapılma/yapılmama ve teslim süreleri gibi konular derhal sizinle paylaşılacaktır.

3-Ödemeyi nasıl yapacağım, nereye göndereceğim?
Karar vermiş olduğunuz yada yaptırmak istediğiniz işlemi konu altından bizlere yazıyorsunuz ve özel mesajla ulaşıyoruz. Gerekli bilgileri size verdikten sonra işleminizi detayları ile birlikte sizden istiyoruz.

4-Telefon size ulaştı ancak işlem yapamadınız ne olacak?
Telefonunuzu bize yolladınız ve biz istediğiniz onarım yada modifikasyonu telefonunuz için sağlayamadık. Bu tür bir durumda paranızı tekrar iade ediyoruz bize bu konuda güvenebilirsiniz.

Yapılacak işlemin türüne ve duruma göre sizlerden farklı bilgiler istenebilir. Elinizde bulunan yedek var ise, telefonun teknik bilgileri v.s gibi. Sormak istediğiniz her hangi bir soru olur ise konu üzerinde her zaman sorabilirsiniz.
Yukarıda yazanların dışında sadece Yedek aldırmak, imei ile ilgili sorunlar, kişisel veri yedeklemesi, telefonunuzun hafızasının artırılması v.s istediğiniz farklı bir isteğiniz için destek almak isterseniz ücret ve diğer bilgiler için konu altından sormanız yeterli.

Sabırla okuduğunuz için teşekkür ederiz.
 

Linkback: Replikacep.com Teknik Destek
  • Gösterim 18,579 
  • Tartışma, Karşılaştırma ve Öneriler
  • 18 Yanıtlargunaydin hocam numar yokmu nasil ulasabilirim /(

MF353ZP/A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi


Merhabalar elimde tcl j330 (alcatel one touch pop c3 var) MTK6572 rootlu. Hangi programı denediysem imeini tamir (!) edemedim. Sorunu giderebilir misiniz ve ayrıca ücreti kaç liradır?

MTK droid kur bılgısayarına ardından super user kısmı var oraya bas ve super su tıkla ardından telefonuna yuklenecektır

o programı calıstır ızın ver tıkla evt vs tıkla sonra telefon bastan baslayacak rootlu olacaktır
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

bu numaram mesaj atın usta telefonu tamir ettirecem parası mühim değil çok acil
05455684084

HOCAM Aramızda servis yapan arkadaşlarda var çoğunu ben bile tanımıyorum servis işi yaptığını söyleyebilirler ama nekadar güven olur oda bilinmez tabi bence en iyisini yapmışsınız bence referans almadan tanımadan kimseyle işbirliği yapılmasın bence  referans şart....

Bence referans olarak müşterilerimizin telefon numaralarını yazalım en azından güven olur ve iş gönderecek kişiler referansla iş gönderir saygılarımla

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Cep telefonu servis Ağı

iyi günlr alpina ustaya cepten ulaşamıyorm yardım edermisiniz

Telefonumu yaptırmak ıstıyoprum brıck oldu nasıl ulasabılrıım sıze?


Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious

Benzer Konular (5)


İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Biz Kimiz
Hizmetlerimiz