Override: Mech City Brawl - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD

Başlatan OyunPLAYHD, 18 Aralık 2018, 20:00:20

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Geçersiz kılma: Mech City Brawl tek oyunculu oyun modu.
Geçersiz kılma: Mech City Brawl Free Download
Geçersiz kılma: Mech City Brawl PC Oyun Genel Bakış:
Geçersiz kılma: Mech City Brawl, The Balance Inc tarafından geliştirildi ve Modus Games tarafından yayınlandı. 3 Aralik 2018'de piyasaya sürüldü.
Gears yok, zafer yok! Devasa dövüş robotlarını kontrol edin ve bu 3B mech-tabanlı kavgacıda fantastik şehir manzaralarını keşfedin! Epik ve patlayıcı savaşlar, yerel ve çevrimiçi oyun modlarında anime esinli mechlerle, iki ila dört oyunculu parti kooperatifiyle ve tek oyunculu bir kampanyayla bekliyor.
Patlayıcı Savaşlar.
Devasa bir makinenin kontrolünü ele geçirin ve diğer muazzam rakiplerle savaşırken tüm şehirlere atıkları atın. Yüklü Mechs.
Pilot, her biri farklı dövüş stilleri ve benzersiz becerilere sahip destansı, gökdelen büyüklükteki oranlarda 12 çirkin mechs.Real-World Locations.
Geçersiz kılma: Mech City Brawl Torrent Indirin
Tokyo, Mısır, San Francisco ve Meksika dahil olmak üzere gerçek şehirler ve ülkelerden modellenen 3B arenaları yok edin.Çoklu Oyun Modu.
Yerel ve çevrimiçi Versus ve Co-Op modlarındaki diğer oyunculara meydan okuyun ve Override'ın hikayesini tek oyunculu bir kampanyada Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap Co-op.
Garajın bir parçası olan her bir oyuncunun sorumlu olduğu parti kooperatifinde yer almak için 2 ila 4 arkadaş toplayın!
Kendi benzersiz tarzınızı yaratmak için aksesuarlarınızı ve aksesuarlarınızı değiştirerek Garajdaki makinelerinizi özelleştirin. Daha Fazla Mechs, Daha Fazla Mayhem.
Geçersiz kılma: Mech City Brawl PC Crack

Linkback: Override: Mech City Brawl - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD


  • Android version: Android Pie
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 172 
  • Pc Oyun Bölümü
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.