ÖSYM 2010 ek yerleştirme kılavuzu yayınlandı.

Başlatan Tekyürek, 25 Ekim 2014, 03:42:28

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.ek yerleştirme kılavuzu

 

 

ÖSYM 2010 ek yerleştirme kılavuzu yayınlandı. ÖSYM 2010 ek yerleştirme kılavuzu ve tercih formu indirmek için tıklayın, Merakla beklenen 2010 yılı ÖSYM ÖSYS ek yerleştirme için tercih kılavuzu sonunda yayınlandı ve işte ÖSYM ek yerleştirme kılavuzu pdf dosyaları ve başvuru tarihleri.

 

2010- ÖSYS Ek Yerleştirme Kılavuzu, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi'nin (ÖSYM) [Linkleri Ve Forumun Tam İçeriğini Sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap internet adresinden yayımlandı.Ek yerleştirme kılavuz üniversite adaylarına ön bilgi amacıyla yayınladı. Tercih işlemlerinin başlayacağı 6 Ekim 2010 tarihine kadar zorunlu hallerde kılavuzda değişiklik yapılabilecek. Adayların tercihlerini yapmadan önce 6 Ekim 2010 tarihinde ÖSYM'nin internet adresinden güncellenerek yayımlanacak kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekiyor.

 

ÖSYM 2010 ek yerleştirme tarihleri resmi duyurusu yapıldı. ÖSYM ek yerleştirme 6-11 Ekim tarihleri arasında yapılacak ve ek yerleştirme kılavuzları yayınlandı. Üniversitelerin boş kontenjanları için ek yerleştirme hakkını kullanacak olan öğrenciler ÖSYM 2010 ek yerleştirme kılavuzu için merakla beklediler ve kılavuz yayınlandı. ÖSYM ek yerleştirme kılavuzu için pdf dosyalarını yükleyiniz ve ayrıca ÖSYM'nin yayınladığı resmi tercih formunu da yükleyebilirsiniz. ÖSYM 2010 yılı ek yerleştirme tercih kılavuzunu ve tercih formunu yüklemek için linklere tıklamanız yeterli.

 

ÖSYM resmi duyurusu;

 

Kılavuz adaylara ön bilgi amacıyla yayımlanmıştır. Tercih işlemlerinin başlayacağı 6 Ekim 2010 tarihine kadar zorunlu hallerde Kılavuzda değişiklik yapılabilecektir. Adayların tercihlerini yapmadan önce 6 Ekim 2010 tarihinde ÖSYM'nin internet adresinden güncellenerek yayımlanacak Kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

 

KİMLER BAŞVURUDA BULUNABİLECEK?

 

2010 LYS ek yerleştirme için ek tercih başvurusu yapabilecek öğrenciler ise LYS ek yerleştirmelerinde daha önze herhangi bir bölümü kazanamayan öğrenciler. Üniversitelerin boş kontenjanları için LYS ek yerleştirme başvurusu yapabilecek öğrenciler herhangi bir Üniversite'nin programına yerleşmemiş öğrenciler olacak. Ancak yerleşen öğrencilerin ek yerleştirmelerde tercih hakları olmayacak.
Linkback: ÖSYM 2010 ek yerleştirme kılavuzu yayınlandı.


  • Android version: Android 10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 1,375 
  • Haber Köşesi (Herşey)
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.