>observer_ - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD

Başlatan OyunPLAYHD, 14 Aralık 2018, 04:10:25

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

> observer_ bir cyberpunk korku oyunu.
> observer_ Free Download
> observer_ PC Oyununa Genel Bakış:
> observer_ Bloober Team SA tarafından geliştirildi ve Aspyr tarafından yayınlandı. 15 Ağustos'ta serbest bırakıldı.
Korkularınız saldırıya uğradıysa ne yapardınız? > observer_, Layer of Fear'ın yaratıcıları olan Bloober Team'den bir cyberpunk korku oyunu. Veba, savaş ve squalor tarafından beslenen karanlık bir cyberpunk dünyasını keşfedin. Delinin pürüzlü zihinlerini hackledikçe nöral polisin yeni cephesi olarak oynayın.
Özellikler:
> observer_ Torrent İndirme
Anahtar Fetusları:
  • Gözlemleyin ve Raporlayın - Gözlemci olarak bilinen elit bir nöral dedektif olan Dan Lazarski ve amacının şüphelilerin aklını kesmek ve istila etmek olan şirket tarafından finanse edilen bir polis biriminin parçasısınız. Gelecekte, düşündüğünüz, hissettiğiniz veya hatırladığınız her şey, bir mahkemede aleyhinizde kullanılabilir.
  • Karanlık Distopya - Yıl 2084'tür. Nanophage'den bir şekilde kurtulmuş olsaydınız, savaşta sizler öldürdünüz. Yaşayanlar uyuşturucuya, VR'ye, nöral implantlara, bu yeni realiteden kendilerini uzaklaştırmak için bir şeylere dönüştüler. Ama senden saklanamazlar.
  • Etkileşimli Delilik - Suçluların ve kurbanların kararsız zihinlerine ipucu aramaya başladığınızda, onların kendi realitenizi sorgulamanızı ve sizin akıl sağlığınızı sorgulamanız için en karanlık korkularını yeniden yaşarsınız.
  • Korku Katmanlarının Yaratıcılarından Yeni Bir Korku - Bloober Ekibinden henüz en büyük ve en korkutucu dünya! Kendini kaybetmek...
> observer_ PC Crack

Linkback: >observer_ - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD


  • Android version: Android Pie
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 171 
  • Pc Oyun Bölümü
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.