Nokia HERE Maps v1.0 Beta Patched

Başlatan Tekyürek, 26 Ekim 2014, 03:15:11

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapNokia'nın bir numaralı mobil yazılımlarından birisi olarak gösterilen Nokia HERE Maps şimdilik Samsung Galaxy akıllı telefonlara özel olacak ve kullanıcılara ücretsiz sunulacak.

Nokia ve Samsung tarafından duyurulan Android için Here Maps (beta) harita servisi ücretsiz, sesli navigasyon seçenekleri ve çevrimdışı erişim özelliği sunuyor.

Yaklaşık 200 ülkede çevrim dışı harita indirmek için kullanılabilen Here Maps sayesinde kullanıcılar internet bağlantısı üzerinden canlı trafik bilgilerine ulaşabildikleri gibi toplu taşıma hizmetlerini kullanarak navigasyon bilgisi alabiliyorlar.

Here Maps daha öncesinde Nokia Maps ismini taşıyordu . 200'ın üzerinde ülkenin haritalarını , bunun yanında sesli navigasyon , toplanmış transfer bilgileri , ilgi cazip mekanlara ilişkin bilgiler benzeri özellikler Here Maps'in içerisinde toplanıyor . Uygulamanın Android sürümünün çevrim dışı navigasyon desteğine sahip meydana geldiği ve GPS vasıtası ile konum tespiti yapabildiği bildiriliyor . Böylece minik bölgelerin haritalarını önbelleğe almak ya da tüm haritaları indirmek gerekmiyor .

Gereken Android sürümü:4.0+Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Linkback: Nokia HERE Maps v1.0 Beta Patched


  • Android version: 4.2.2
  • LCD Driver IC: 1-hx8389_dsi_vdo_qhd
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 1,143 
  • MTK Ortak Konu Paylaşımları
  • 0 Yanıt