Nights Keeper (Rahatsız Etme) v2.3.0

Başlatan Tekyürek, 26 Ekim 2014, 01:53:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eğer uyurken ya da önemli bir toplantı sırasında mesaj yada çağrı gelmesinden endişeleniyor musunuz? Bu uygulama tam sizin için tasarlandı.

Nights Keeper tüm çağrıları engeller, fakat isterseniz "Beyaz Liste" kişileri bunun dışında tutulur. Ayrı kişileri veya grupları istisnalar listesinde belirtebilirsiniz.

Farklı hafta, gün ve saatler için farklı profiller oluşturabilirsiniz. Gece profiline ek olarak sizde bir gündüz profili oluşturabilirsiniz. Geceleri çalışan yada öğleden sonra biraz kestirmek isteyenler için önemlidir. Vardiyalı çalışanlar için de uygulamada bir çözüm var.

Eğer önemli bir toplantıyı film olarak kaydetmeye karar verdiyseniz, hızlı bir şekilde ana ekran widget ı ile "Rahatsız Etme" profilini yönetebilirsiniz.

Uygulama engellenen kişiye otomatik olarak bir bildirim mesajı gönderebilir. Ör:"Müsait olduğumda arayacağım."

Eğer "Beyaz Liste" dışında bir kişiden çağrı gelirse "Israrcı Arama" seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu kişilerin çağrıları belirlediğiniz adetten sonra size ulaştırılacaktır.

Gece için özel melodi, özel ses seviyesi yada artan ses seviyesi belirtebilirsiniz.

Uygulama geceleri Otomatik Eşitlemeyi, Mobil Ağı, Kablosuz Ağı ve Bluettoth u kapatarak pil ömrünü uzatmanıza yardımcı olabilir.

Türkçe dil desteği mevcuttur!

Gereken Android sürümü:2.2+
Linkback: Nights Keeper (Rahatsız Etme) v2.3.0
  • Gösterim 1,738 
  • Anroid Uygulamalar Yazılımlar
  • 0 Yanıtlar


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap


Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious

Benzer Konular (2)


İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Biz Kimiz
Hizmetlerimiz