Multi Window Manager Pro (Phone) v1.0b12

Başlatan Tekyürek, 26 Ekim 2014, 03:55:29

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Multi Window Manager çoklu pencere Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap cihazları destekleyen bir uygulamadır.Bazı cihaz ve romlar için çoklu PENCERE işlevselliği sağlamayabilir.Uygulamayı kullanabilmek için ROOT GEREKLİDİR.

Samsung'un çoklu pencere özelliğinin yerleştirilmiş olan sınırlarını Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap veya uygulama geliştirici tarafından sadece birkaç desteklenen bölümde değil,bölünmüş ekranda herhangi bir uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bu uygulama, tüm uygulamalara çoklu pencere yeteneği sağlar.Uygulamaları başlatabilmek için tepsiye eklemeniz yeterli.Bölünmüş ekranda çoklu pencerenin etkin olması seçili olmasa bile uygulamaları başlatmak anlamına gelir.

Pro Özellikleri:

* Değişiklikleri uygulamak için FlashBar'ı yenileme

* Fırlatma tepsisini özelleştirme

* Yeni yüklenmiş uygulamaları etkinleştirme

* Çoklu pencere kısayolu oluşturma

* Bölünmüş ekran modunda aynı anda iki uygulamayı başlatmak için kısayol oluşturma

* Bölünmüş ekranda aynı iki uygulama örneğini başlatma. (Bazı uygulamalarda işe yaramaz)

Gereken Android sürümü:4.1+
Linkback: Multi Window Manager Pro (Phone) v1.0b12


  • Android version: Android 10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 1,441 
  • Anroid Uygulamalar Yazılımlar
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.