Lei Jun Xiaomi Mi Mix Alpha Tanıtıldı

Başlatan Tekyürek, 26 Eylül 2019, 00:21:32

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


Mobil pazarda geleceği şekillendiren telefonlar arasına giren Xiaomi Mi Mix Alpha dün yapılan bir etkinlikle tanıtıldı. Telefonun bize ne sunduğunu sizlere haberlerimizde aktardık ama lansman sonrası bazı basın mensupları Xiaomi CEO'su Lei Jun ile bir sohbet gerçekleştirdiler ve Lei Jun'a telefonun gelişimi ile ilgili sorular sordular. Xiaomi CEO'su da sorulara oldukça içten cevaplar verdi. Telefonun geliştirilmesi için büyük çaba sarf ettiklerini dile getiren Lei Jun şunları söyledi.

"Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor. Bugün tanıtımını yaptığımız ve gözlerinizden de çok beğendiğinizi anladığım Xiaomi Mi Mix Alpha sizin da fark ettiğiniz üzere katlanabilir ekranlı bir akıllı telefon değil, iki tarafı ekranlı bir telefon da değil, hatta son dönemin popüler terimi şelale ekranlı bir telefon da değil. Mi Mix Alpha geleceğin şeklini temsil eden kavramsal bir akıllı telefon. Yeni telefonumuz %180,6'lık etkili ekran kasa oranı ile kasayı çevreleyen tam ekrana sahip bir telefondur.

Bu telefon için tam 70 milyon dolar para harcadık. Bununla birlikte bu projede tam 1000 mühendis çalıştı. Bu telefon tam 2 yıllık bir çalışmanın ürünü. Mi Mix Alpha adı gibi bir şeylerin başlangıcı"

Xiaomi Alpha fiyatı
Xiaomi Alpha fiyatı

Bugüne kadar Xiaomi'yi Ar-Ge yatırımı yapmadığı için hep eleştirdik ve Lei Jun bu konuda da önümüzdeki yıllarda büyük bir Ar-Ge yatırımı yapacaklarını dile getirdi. 2020 yılı içinde 1,4 milyar dolarlık Ar-Ge yatırımı Xiaomi'nin büyümesinde ciddi bir katkı sağlayacaktır...
Linkback: Lei Jun Xiaomi Mi Mix Alpha Tanıtıldı


  • Android version: 4.2.2
  • LCD Driver IC: 1-hx8389_dsi_vdo_qhd
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 49 
  • Xiaomi  Akıllı Telefonlar Cihazlar
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Benzer Başlıklar (7)