Kemiklerin Şifresi

Başlatan Tekyürek, 25 Ekim 2014, 03:12:02

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İskoçya'nın uzak Hebrid adalarından biri olan Runa'da, adli antropolog Dr. David  Hunter'ı tüyler ürperten bir keşif beklemektedir.Neredeyse tamamen  yanıp, ayakları ve bir eli sağlam kalmış bir ceset bulunmuştur. Yerel polis kaza  sonucu ölüm raporu vermekte acelecidir, ama Hunter'ın içgüdüleri aksini  söylemektedir: Karşılarındakinin bir cinayet vakası olduğu kanısındadır.  Gerçekte Runa ilk anda göründüğü gibi huzurlu bir toplum olmaktan çok uzaktır...  ve yanmış ceset de onun karanlık sırlarından sadece biridir.Derken  Atlantik'ten gelen fırtına adaya ulaşır ve bütün elektrik sistemi çöker,  anakarayla bütün bağlantı kesilir. Fırtına kasıp kavururken, cinayetler de arka  arkaya gelmeye başlar...Etkili, sürprizli ve  sarsıcı...Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar  listesinde yer alanbirinci sınıf bir romancının kan donduran yeni  polisiye romanı.
Linkback: Kemiklerin Şifresi


  • Android version: Android 10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 1,253 
  • Haber Köşesi (Herşey)
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.