Ana Menü Android Telefon Yazılım Rom Destek Teknoloji Sitesi


kariyerim gelecek mi?

Başlatan Tekyürek, 25 Ekim 2014, 15:24:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KARİYER KOÇU YASEMİN SUNGUR'UN YENİ  KİTABI

KARİYERim GELECEK mi? OKURLARLA BULUŞTU

[/b]

Kariyer koçu Yasemin Sungur'un Kariyer'im Gelecek mi adlı yeni kitabı  yayımlandı. Sungur, bu kitapla insanlara geleceklerini nasıl  planlayabileceklerini ve buna bağlı olarak kendi kariyerlerini nasıl  yaratabileceklerini anlatıyor.

Kariyer Koçu Yasemin Sungur'un Kariyer'im  Gelecek mi? adlı kitabı okuyucularla buluştu. Kariyer koçluğunun yanı sıra  iletişim ve marka danışmanı olarak çalışan, kurumsal ve kişisel seminerler veren  Sungur, okuyuculara, hayatlarını nasıl planlayacakları ve buna paralel olarak  parlak bir kariyeri nasıl elde edecekleri noktasında ışık tutmaya çalışıyor.  

Yasemin Sungur, çeşitli kanallarla ulaştığı kitleyle yetinmeyip daha geniş  çevrelere ulaşma isteğinin sonucunda bu kitabı yazmaya karar verdiğini  belirtiyor. Sungur, kitabı yazmaktaki amacını ise şu sözlerle açıklıyor:  "Amacım, kişilerin kendi gelecekleri hakkında hedefli ve planlı olmaları  sağlamak, böylece kendi kariyerlerini kendi elleriyle yaratabileceklerini  anlatmak. Kitabımda bunu nasıl yapabileceklerini anlatmaya çalıştım."

Yazar,  kitabı, Kendime Yolculuk, Başarı ve Mutluluk Yolunda Adımlar, Gelecek, Kariyer  Yolunda ve İş Yolunda adını verdiği 5 ana başlığa ayırmış. Kitapta, insanın  kendisini tanıması için kendisine hangi soruları sorması gerektiği, doğru  bildiğimiz yanlışlar, iş yaşamında başarılı olmuş kişilerin kariyer çizgileri,  kıssadan hisse niteliği taşıyan özlü hikayeler gibi bir çok konuyu kolay  anlaşılan, sade, sıcak ve okuyucuyla etkileşim kurmayı hedefleyen bir dille  anlatan Sungur, hedefli başarı ve mutluluk formülünün ana bileşenlerini ise  kendini keşfetmek, hayal kurmak, hedef belirlemek, öncelikleri seçmek, eyleme  geçmek, sürekli gelişmek, kontrollü olmak, uyum sağlamak ve paylaşmak olarak  özetliyor.

Crea Kitap tarafından basılan kitap, tüm kitapçılardan ve  İnternet'ten temin edilebiliyor
Linkback: kariyerim gelecek mi?


  • Android version: Android 11
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
  • Gösterim 1,552 
  • Herşey Genel Paylaşım
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Benzer Başlıklar (1)


İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler