26 Mayıs 2019, 00:56:08

Haberler:

                         Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap</reality> - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD

Başlatan OyunPLAYHD, 14 Aralık 2018, 04:11:35

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Reality / gerçeklik > sorguya atılır.
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Reality / reality > PC Oyununa Genel Bakış:
Reality / reality Fancy Fancy Fish Games tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. 18 Nisan 2017'de piyasaya sürüldü.
Süpernovalar gece gökyüzünde alevler atıyorlar, ancak oyun dünyası yeni bir sanal gerçeklik konsolu üzerinde uçuyor. Penta aygıtının geliştiricisi Jacob Lessard, gerçekliğin kendisinden daha "gerçek" bir nöral deneyim vaat ediyor. Fakat gerçekte bir şeyin gerçek olması ne anlama geliyor?
Lilya, Interta'da Penta'yı beta testine geldiğinde, hafta sonunu Vitalia simülasyonuna girme fırsatı karşılığında sosyal anksiyetesiyle mücadele etmeyi umuyor. Fakat başka bir testçi olan Ben, yaşamını tehlikeye atan Vitalia dünyasını terk etmeyi reddettiğinde, Lilya, fark ettiğinden çok daha fazla göz açmaya karıştığını görür. Lilya, Ben ve Yakup'un kaderleri iç içe geçerken, hayatlarının en zor kararlarından bazılarını yapmalı ve varoluş doğasına dair kendi algılarıyla yüzleşmeliler.
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Anahtar Fetusları:
  • Bir Düşünce-Provoke Anlatı - birkaç zihin bükme bükümleri ve iki perspektif karakterler ile, hikaye hem felsefi iddialı hem de derin kişiseldir.
  • Önemli Seçimler - yoğun şekilde dallanan bir hikaye dizisi oyunu yeniden oynanabilir kılar. Kararlarınızın önemli sonuçları vardır - bir karakterin tutumunu değiştirmek, onları farklı bir hikaye dalına yerleştirmek, tüm oyunun sonucunu yeniden yönlendirmek gibi.
  • Anlamlı Karakter Sanatı ve Görselleri - 14 karakter (çeşitli pozlar ve ifadeler ile), 13 arka plan sahneleri, 13 CGs / özel illüstrasyonlar, 12 sonlandırma paneli.
  • Karakter ve İlişki kurma - seçimlerinizden etkilenen zengin karakter gelişimi ve hem romantik hem de romantik olmayan ilişki kurma fırsatları.
  • Özgün Müzik ve Ses Tasarımı - yetenekli besteci Chase Bethea.Characters tarafından
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linkback: </reality> - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD


  • Android version: 7.1
  • LCD Driver IC: SAMSUNG
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 47 
  • Pc Oyun Bölümü
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Benzer Başlıklar (7)