Hypergate - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD

Başlatan OyunPLAYHD, 23 Aralık 2018, 06:28:40

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tek oyunculu bir kampanyayı köprüleyin veya tek oyunculu mod için ya da arkadaşlarla yerel oyun oynamak için kendi savaşlarınızı oluşturun.
Köprü Ücretsiz İndir
Hypergate PC Oyununa Genel Bakış:
Hypergate Geoff Nagy tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. 20 Aralık 2018'de serbest bırakıldı.
Hypergate Torrent İndirme
Anahtar Fetures:
  • Genel Bakış İnsanlığın savaşçı biçimleri uzay çağına girmiştir. Hypergate'de, Novan Gezegen İttifakı'nın yeni bir üyesini çalıyorsunuz - ve tarafınız yalnız hayatınızdan daha pahalıya mal olabilecek bir savaşı kaybediyor. Ufalanan bir İttifak arasında usta uzay savaşçısı savaşı. Tek oyunculu bir kampanyada savaşın ya da tek oyunculu mod için ya da arkadaşlarla yerel oyun oynamak için kendi savaşlarınızı oluşturun. Gemilerinizi ve silahlarınızı yükseltin. Ve en önemlisi, kalkanlarınızı veya motorlarınızı ayırmayın. Tek Oyunculu Kampanya İttifak için savaşın ve yeni bir üye olarak 10 misyonlu bir kampanya oynayın. Kampanya sırasında, çeşitli savaşçılara ve ağır silahlı kruvazörlere karşı mücadele edeceksiniz. Düşman desteklemelerini sınırlandırmak ve başarı olasılığınızı en üst seviyeye çıkarmak için stratejik hedefler seçin.
Hypergate PC Crack

Linkback: Hypergate - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD


  • Android version: Android Pie
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 202 
  • Pc Oyun Bölümü
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.