25 Haziran 2019, 01:18:16

Haberler:

                         Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapGoogle bedava internet veriyor

Başlatan Tekyürek, 24 Ekim 2014, 01:08:14

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Google, New York''ta ücretsiz internet hizmeti sunuyor.

Dev arama motoru Google, merkezlerinden birinin bulunduğu New York''ta internete ücretsiz kablosuz erişim hizmeti başlattı. Manhattan''daki Chelsea semtinde faaliyete açılan ücretsiz bağlantı şifrede gerektirmiyor.

New York''u birsüredir teknoloji merkezine dönüştürmeye çalışan Google''ın düzenlediği törende New York valisi Michael Bloomberg konuşma yaptı ve "New York dünyanın bir numaralı dijital kenti olma konusunda kararlı. Yüksek hızlı internet bunun en önemli yapı taşlarından biri. Chelsea''de bedava internet bu yolda doğru bir adım," dedi
.


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Hizmetin açılışında konuşan Demokrat Partili New York Senatörü Chuck Schumer ise New York''un bir sonraki ekonomik patlamasının teknoloji sektöründen geleceğini söyledi.

Bu sistemin uygulamaya geçmesi 115 bin dolara mal oldu ve yıllık işletim masrafı da 45 bin dolar. Google, masrafın üçte ikisini karşılıyor ve kalanı yerel bir sivil toplum kuruluşu tarafından karşılanacak. Google 2006''dan beri California''nın bir kentinde ve geçen seneden beri de Kansas City''de bedava internet hizmeti veriyor. Dev arama motoru, Kansas City''de verdiği internetin hızının geleneksel yüksek hızlı erişimin yüz katı olduğunu iddia ediyor.


Linkback: Google bedava internet veriyor


  • Android version: 4.2.2
  • LCD Driver IC: 1-hx8389_dsi_vdo_qhd
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 1,719 
  • Haber Köşesi (Herşey)
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Benzer Başlıklar (2)