GM Discovery ITD-KAT v1.0

Başlatan Tekyürek, 05 Eylül 2016, 20:55:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


Daha hızlı ve sorunsuz bir rom kullanmak herkesin istediğidir. Bizde bu doğrultuda size en uygun romu bulmak için çalışmalar yaptık ve en iyisini sizin için düzenledik.

Romun tabanı pittech formundan orochi isimli üyenin hazırladığı vibe-kat romunun düzenlenmiş halidir. Taban Rom Linki

Pil ömrü iyi düzeydedir. Hızlı ve stabildir. Oyun Perfomansı yüksektir

Roma eklenen extra özellikler :

- Android L tarzı bildirim çubuğu. Her uygulamaya göre bildirim çubuğunun arkaplanı rengi değişmektedir.

- Android L tarzı gelen bildirimler

- Gravity Box 3.5.1 ile telefonunuzu istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

- Link2SD uygulaması ile dahili hafıza sorununu çözebilirsiniz.

- Romla birlikte Lucky Pathcer yüklü olarak gelir istediğiniz uygulamaları bununla yama yapabilirsiniz isterseniz silebilirsiniz.

Antutu Sonucu:Romu verimli kullanmak için yapılması gerekenler :

Xposed Kurulumu :

Menüden Xposed installer uygulamasını çalıştırın uygulama açıldığında Framework > Yükle/Güncelle seçip evet seçin. Gelen root yetkisine izin verin. Yeniden başlatma isterse başlatmayın. Bir geri gelip Modüller bölümüne girip iki uygulamayıda işaretleyin.

Viper4android FX Kurulumu :

Menüden Viper4android FX uygulamasını çalıştırın. Gelecek soruda YES'e basın ve en üsteki Super Audio seçeneğini seçin. Gelen root yetkisine izin verin.

Floatify Kurulumu :

Menüden Floatify uygulamasını çalıştırın en üste bulunan Uygulama devre dışı yazan yere basın. Karşınıza gelen bildirim erişimi menüsünden 2 seçeneğide işaretleyin.

Link2SD Kurulumu :

Dahili hafızayı artırmak için kullanılacaktır. Bu sayede play store dan uygulama indirirken cihazda yeterli alan yok uyarısı almayacağınız. Bunu yapmak için aşağıdaki linkten 3. adımı uygulayınız.

MTK işlemcili telefonların Performansını artırma

 • Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap • Translation

  Faster and more smoothly is that everyone wants to use a ROM. So we worked to find the best rum you in this direction and we organized the best one for you.

  Rom the base of the vibe-fold arranged ROM prepared by the members of the Orochi is pittech form is the state. Base Rom Link

  Battery life is good. Fast and stable. Game Perfomansı high

  Roman added extra features:

  - L-style Android notification bar. Background color of the notification bar varies according to each application.

  - L-style notifications from Android

  - You can edit as you like on your phone with Gravity Box 3.5.1.

  - Link2SD app with built-in memory can resolve the problem.

  - Lucky pathcer installed the application you want to come along with Ron, you can delete it if you want, you can patch it.

  What to do to use the ROM efficient:

  Xposed Setup:

  When the application opens, run the installer application from the menu Xposed Framework> Install / Update Select Select yes. Allow Incoming root. If you want to initiate a restart. Come back and check on the application of a two-enter the Modules section.

  Viper4android FX Setup:

  Run the application from the menu Viper4android FX. Super press YES to question the future of the base and select the Audio option. Allow Incoming root.

  Floatify Setup:

  Run the application on the top menu Floatify press where it says the application is disabled. Select option 2 in the notification menu access from your face.

  Link2SD Setup:

  Will be used to increase the internal memory. In this way, you get the warning is not enough space in the device when downloading applications from play store. To do this, follow step 3 from the link below.

  Improving the Performance of Processor MTK phone
  Linkback: GM Discovery ITD-KAT v1.0
  • Gösterim 1,831 
  • General Mobile Discovery Rom , Root
  • 0 Yanıtlar


  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap


  Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious

  Benzer Konular (5)


  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
  Footer menü
  Hakkımızda
  Bize Ulaşın
  Biz Kimiz
  Hizmetlerimiz