Galaxy S5 Plus Hollanda'da resmiyet kazandı

Başlatan Fuul oyun, 12 Nisan 2016, 14:40:51

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


                        
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
   Samsung'un Galaxy S5 amiral gemisini satışa sunduktan sonra Güney Kore'ye özgü 2K ekranlı ve Snapdragon 805 yongasetli Galaxy S5 LTE-A modelini duyurması, modelin uluslararası pazara çıkıp çıkmayacağı sorularının sorulmasına neden olmuştu. Bu sorunun cevabı Hollanda'da verildi.
   
   Samsung Hollanda, resmi sitesi üzerinde Galaxy S5 Plus modeli ile ilgili ürün sayfasını hizmete soktu. Aslında model Galaxy S5 LTE-A ile birebir aynı değil. Zira 2K ekranın sadece Güney Kore'ye özgü olacağı gündeme gelmişti. Galaxy S5 Plus modelinde de 5.1 inçlik Full HD Super AMOLED ekran kullanılmış.
   
   Yongaseti ise Snapdragon 805 olarak dikkat çekiyor. Mevcut mimarideki en güçlü üye konumundaki Snapdragon 805 ile birlikte Avrupa'da iki farklı Galaxy S5 versiyonu ortaya çıkmış oldu.
   
   Genel olarak bakarsak da 3 farklı Galaxy S5 versiyonu ile karşı karşıyayız: Orijinal Snapdragon 801 yongasetli ve Full HD ekranlı Galaxy S5, Snapdragon 805 yongasetli ve 2K ekranlı Galaxy S5 LTE-A ve Snapdragon 805 yongasetli ve Full HD ekranlı Galaxy S5 Plus. Tabi burada en zayıf model Snapdragon 801'li orijinal Galaxy S5 oluyor.
   
   Galaxy S5 Plus'ın ne zaman ve hangi fiyattan piyasaya çıkacağı açıklanmadı. Ancak modelin Avrupa'da satışa sunulması ihtimaline kesin gözüyle bakılıyor.
   
   Kaynak : DH
                     
                  
                  

Linkback: Galaxy S5 Plus Hollanda'da resmiyet kazandı


  • Gösterim 433 
  • Galaxy S5 Android Genel Bölümü
  • 0 Yanıt