20 Şubat 2019, 06:53:39

Haberler:

                Web sitemize Üye  olurken Dogru mail Adresi giriniz Yoksa  mail Aktivasyon Kodunuz Mail adresinize Ulaşmıcaktır.


Türkiye'nin En Büyük Telefon Yazılım Rom Teknoloji Sitesi


Forum Adabı ve Saygı

Başlatan Tekyürek, 12 Ekim 2013, 03:27:46

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12 Ekim 2013, 03:27:46 Son düzenlenme: 06 Mayıs 2015, 00:28:29 Tekyürek
Merhaba arkadaşlar,

Bizler uyarmaktan bıktık ama bazı arkadaşlar aynı hataları tekrarlamaktan bıkmadı. Herkes her istediğini daha çabul bulabilsin diye hemen hemen her konu için ayrı kategoriler oluşturduk. Örneğin rom arayan bir üye istediği romu bulabilsin diye işlemci türüne göre rom paylaşımlarında bulunduk. Ama hala bazıları bu kolaylığı anlamamakta direnmekte ve sadece rom paylaşımı yapılan bu bölümde sorun belirtmektedir.

Hal böyle olunca insanlar aradığını bulamamakta ya da bulmakta gecikmektedir. Sırf bu konulardan sıkıldığımdan foruma artık girmek istemiyorum. Tüm uyarılarımıza rağmen bu tür hataların devam etmesi halinde inanın bu forum sitesinden destek vermeyi durduracağım.

Bu saatten sonra kimseye forum adabı öğretecek durumda değiliz. Her insanın sabrının da bir sınırı var. İyi şeyler yapmak, insanlara faydalı olmak için bir şeyler yapmanın peşindeyiz. Bu paylaşımlardan cebime giren hiç bir kuruş da yok. Yukarıdaki gördüğünüz reklam bannerini bile hatır gönül için yayınlıyorum.


Sizlerden çok bir şey istemiyoruz. Sadece sorununuzu sadece ve sadece SORUN kategorisinde dile getirin. Her bulduğunuz yere konu açmayın! Bu güne kadar yanlış yere yanlış konu açanların konularını ya kilitledim ya da sildim. Ama siteye her girişimde bu hataları düzeltebilmek adına konu içeriklerine bakamıyorum.

Bunun yanında forum adabını bilen, foruma yakışır şekilde konu açan üyelerimize de teşekkür ediyorum.
Linkback: Forum Adabı ve Saygı


  • Android version: 4.2.2
  • LCD Driver IC: 1-hx8389_dsi_vdo_qhd
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 12,403 
  • Forum Kuralları Haberler
  • 0 Yanıt