21 Ocak 2021, 05:28:05

Haberler:

                Web sitemize Üye  olurken Dogru mail Adresi giriniz Yoksa  mail Aktivasyon Kodunuz Mail adresinize Ulaşmıcaktır.

Deca - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD

Başlatan OyunPLAYHD, 23 Aralık 2018, 06:39:20

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Deca bir korku oyunu.
Deca Bedava İndir
Deca PC Oyun Genel Bakış:
Deca, Jorge Diaz Alcaraz "," Eduardo San Nicolas Montes "," Jorge Rubio Lombardo "," Xavier Ques Bravo tarafından geliştirildi ve Jorge Diaz Alcaraz "," Eduardo San Nicolas Montes tarafından yayınlandı. 20 Aralık 2018'de serbest bırakıldı.
1960 yılında psikiyatri hastanesi "Deca" içinde geliştirilen bir korku oyunudur. Aynı şekilde, kahramanı, orada ne yaptığını hatırlayamayan, bir sedye üzerinde oldukça şaşkın, kanlı bir şekilde uyanıyor. Her şey çok karanlık, ama yanıp sönen ışıklar arasında yerde yatan çok sayıda ceset görebiliyor, dağınık cisimler görüyor ve en önemlisi sesleri duyuyor ve muhtemelen orada yalnız olmadığını düşünmesine neden oluyor. O andan itibaren tepki göstermeli ve hızlı kaçmak zorunda kaldı.
Uçuşu sırasında, bu antik psikiyatri hastanesinin hastalarının koştuğunu ve tek takıntısının yaşamını sona erdirmek olduğu anlaşılıyor. O zaman en yakın çıkış için yorulmaksızın aramaya başladığında.
Deca Torrent İndir
Bir kaçış için hastaneyi araştırmalı. Farklı odalardan geçen uzun yolculuğunda, orada olanlar hakkında bilgi veren ipuçlarını buluyor. Tıbbi raporlar, belgeler, gazete kupürleri... her şey önemli olacak çünkü orada saklı olan karanlık sırrı bilmeniz için size yeterli bilgi sağlayacak.
Sürekli olarak tehlikede olacağınız ve hayatta kalmak istiyorsanız tüm duyularınızı uyanık tutmak zorunda kalacağınız için, bu oldukça yoğun bir oyundur; Aynı zamanda kahramanımızı içeren hikaye çok derindir ve psikiyatrik Deca'nın sakladığı sırları açığa çıkarabilmek için az miktarda araştırmak zorunda kalacağız.
Deca PC Çatlak

Linkback: Deca - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD


  • Android version: Android Pie
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 502 
  • Pc Oyun Bölümü
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.