Cult of the Glitch King - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD

Başlatan OyunPLAYHD, 17 Aralık 2018, 01:07:49

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Glitch King'in Kültü bir Aksiyon / Macera / Gündelik oyun.
Glitch King Ücretsiz İndir Kült
Glitch King PC Oyun Kültüne Genel Bakış:
Glitch Kralı'nın kültü, Junol tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. 20 Kasım 2018'de serbest bırakıldı.
Bill, büyük şehrin yakınındaki küçük bir kasabada, boşaltma kutularını, dükkânı kurma ve bir iş arkadaşıyla ve müşteriyle sohbet ederek yeni bir işte iyi vakit geçiriyor, aniden, parlak, beyaz bir ışık eşliğinde yüksek ses patlaması duyana kadar ve delici sesler ve çığlıklar. Sirenler duyar, binaları yıkıyor ve dünyayı titriyor. Hücre kuleleri ve internet çoktan gitti ve güvenlik hiçbir yerde bulunamadı. Arkadaşları aniden kayboldu ve tek düşünebileceği kız arkadaşı Claire'e ulaşmak ve neler olup bittiğini anlamaya çalışmak.
Glitch King Torrent Indirin Kült
Claire ayrıca zamanının tadını çıkarıyor, arkadaşlarıyla erken bir tatilde arkadaşlarıyla geleceği bekleyen tarihi bir kaçamak alanında kamp yapıyor. Bir kestirmeye karar verir ama arkadaşlarının çığlık atmasıyla ve bir çeşit ungodly yaratık, hırıltı sesiyle uyanır. Çadırından çıkar ve hemen maskeli bir adam tarafından takip edilir, arkadaşları ölür ve gitti. Onun tek düşünceleri hayatta kalmaktan, kaçmaktan, ve güvenliğe geri dönmek ve sevdiği kişidir.
Glitch King yaşıyor.
Glitch King PC Crack Kült

Linkback: Cult of the Glitch King - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD


  • Android version: Android Pie
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 276 
  • Pc Oyun Bölümü
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.