Counter Fight 3 - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD

Başlatan OyunPLAYHD, 23 Aralık 2018, 01:22:34

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Counter Fight 3, bir iş simülasyon oyunudur.
Sayaç 3 Ücretsiz İndir Fight
Counter Fight 3 PC Oyununa Genel Bakış:
Counter Fight 3, Tricol Co., Ltd. tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. 19 Aralık 2018'de yayınlanmıştır.
Karşı savaş asla ölmez!
"Counter Fight 3", oyuncunun bir pizza dükkanının şefi haline geldiği ve birbiri ardına görünen benzersiz müşterilere yemek sağladığı bir iş simülasyon oyunudur.
Şimdiye kadar "Counter Fight" ta eğlenceyi koruyarak yeni eğlence unsurları eklendi.
Oyuncunun amacı, müşterilerin siparişine göre yemek pişirmek ve yemek sağlamaktır, daha yüksek bir skor elde etmeyi amaçlamaktadır. Oynadıktan sonra, puanınız dünyanın her yerinden oyuncuların katılacağı sıralamaya yansıtılacaktır. Pizza ve makarnaları hızlı ve doğru bir şekilde yapalım, kötü adamları yenelim ve dünyanın pizza dükkanı olalım.
Counter Fight 3 Torrent İndirme
Anahtar Fetures:
  • Cehennem ve pizzacıda yer yok!
  • Eğlenceli atma, eğlenceli vuruş
  • İyileştirme grafikleri
  • Oynama kolaylığını arttırın
Karşı mücadele 3 adet çatlak

Linkback: Counter Fight 3 - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD


  • Android version: Android Pie
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 277 
  • Pc Oyun Bölümü
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.