Ana Menü Android Telefon Yazılım Rom Destek Teknoloji Sitesi


Cengiz Dönmez

Başlatan Tekyürek, 25 Ekim 2014, 01:49:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1966 yılında Muğla / Datça'da doğdu. İlk ve Ortaöğrenimini burada  tamamladı.1984 Yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilimler  Eğitimi Bölümü Tarih Anabilim Dalında başladığı yüksek öğrenimini 1988 yılında  tamamladı. Aynı yıl, Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Genel Türk  Tarihi Bölümünde Yüksek Lisans programına ve özel bir lisede öğretmenliğe  başladı.1991 yılında; 1294 (M. 1878) Senesi Devlet Salnamesine Göre  Osmanlı Devlet Teşkilatı adlı tezle Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra, aynı  enstitünün aynı bölümünde doktoraya başladı. Yine 1991 yılında, Gazi  Üniversitesi Rektörlüğü Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi Bölümüne okutman  olarak atandı. 1997 yılında, İngiliz Muhibleri Cemiyeti adlı tezle doktorasını  tamamladı.1999 yılında G.Ü. Gazi Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü  Sosyal Bilgiler Anabilim Dalı'na Öğretim Görevlisi olarak, 2000 yılında da  Yardımcı Doçent olarak atandı. Halen bu görevi sürdürmekte olup, evli ve 2 çocuk  babasıdır.

Linkback: Cengiz Dönmez


  • Android version: Android 11
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
  • Gösterim 1,252 
  • Herşey Genel Paylaşım
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Benzer Başlıklar (1)

5943

Yanıtlar: 0
Gösterim: 1331


İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler