Bakımlı olmanın bedeli

Başlatan Tekyürek, 25 Ekim 2014, 03:31:19

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yapılan araştırmalara göre, kadınların ortalama 2 yılı hazırlanmakla geçiyor.

Bir yere giderken eşlerini saatlerce beklemekten yakınan erkekler haklı çıktı! Çünkü araştırmalara göre, kadınların ortalama 2 yılı hazırlanmakla geçiyor. Kadınlar dışarı çıkmak için hazırlanırken; banyo, yüz temizliği, makyaj, saç tarama ve ne giyeceğini düşünmeyi kesinlikle ihmal etmiyor.Kadınlar günde 30 dakikalarını en çok yüz temizliği ile makyaja ayırıyor. Giyinmek 26 dakika, saçlarını yapmak 24 dakika ve banyo ise günde 10 dakikalarını alıyor. Kadınların 1 günde 90 dakikalarını hazırlanmaya harcamaları, ortalama ömürlerinden 2 yıl geçmesine neden oluyor.Erkekler ise, banyoya 5, traş olmaya 3 ve giyinmeye ise sadece 10 dakikalarını ayırıyor. Bu da erkeklerin hayatlarında 8 aylarını hazırlanmakla geçirmelerine neden oluyor.
Linkback: Bakımlı olmanın bedeli


  • Android version: Android 10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 1,152 
  • Haber Köşesi (Herşey)
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.