17 Ocak 2021, 17:36:11

Haberler:

                Web sitemize Üye  olurken Dogru mail Adresi giriniz Yoksa  mail Aktivasyon Kodunuz Mail adresinize Ulaşmıcaktır.

Bacterium - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD

Başlatan OyunPLAYHD, 13 Aralık 2018, 00:36:01

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bacterium / 生命 之 旅 "Waves" konseptinden 2017 Game Jam.
Bakteri / Yaşam Yolculuğu Ücretsiz İndir
Bakteri / Yaşam Yolculuğu PC Oyununa Genel Bakış:
Bacterium / 生命 之 旅 Dragon Whisper Game tarafından geliştirildi ve Zodiac Interactive tarafından yayınlandı. 11 Aralık 2018'de piyasaya sürüldü.
21. yüzyılın ortalarında doğal ortam bozulduğu için, karanlık çağlarda olduğu gibi güçlü hastalık bir kez daha yükseldi.
21. yüzyıla gelince, dünyanın doğal ortamı endişe verici bir oranda azalmaya devam etti. Bu yeni karanlık çağdan yükselen, uzun zamanlardan gelen vebaların anımsatan güçlü hastalıklar ve hastalıklardır. Ciddi bir hastalığa yakalanma olasılığı keskin bir şekilde artmış, aynı zamanda geleneksel tıp teknikleri daha az etkili olmuştur.
Bakteri / Yaşam Turu Torrent İndir
Böyle bir saldırı karşısında, büyük ölçekli ilaç şirketleri, büyük miktarlarda para ve insan gücü ile nano-makine teknolojisinin araştırılmasına ve geliştirilmesine başladılar. Bu şifalı silahlanma yarışından NCR (Nano Core Robot), hastalığa karşı savaşta yeni ve oldukça etkili bir silah olarak doğdu. Ama bu gerçekten istediğimiz kurtarıcı mı, yoksa yüzeyin altında daha gizlenen bir şey var mı?
Bakteri, oyuncuları bir NCR nano makinesinin kontrollerinin arkasına koyar. Çalıştığınız küresel ilaç şirketi adına, virüslere karşı savaşta bir cephe askerine dönüşün.
Bakteri / Yaşam Yolculuğu PC Crack


 • Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


 • Linkback: Bacterium - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD


  • Android version: Android Pie
  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 188 
  • Pc Oyun Bölümü
  • 0 Yanıt

  Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

  Yasal Uyarı

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.