Babamda bana deve kervanı kiralamıştı

Başlatan Tekyürek, 25 Ekim 2014, 03:07:42

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapOğlunun sünnetinde stadyum kapatan Bursalı emlakçı İsmail Dengiz, babasının da kendisine o dönemin limuzini sayılan deve kervanları ile sünnet düğünü yaptığını söyledi.Bursa'da oğluna stadyum ve helikopter kiralayarak 3 gün 3 gece sünnet düğün yaptığı için eleştiri oklarının hedefi olan emlakçı İsmail Dengiz, 'Allah'a ve kendime söz verdim. Allah bana ömür verirse oğlumun düğünde iki tane F-16 kiralayıp gelinimi ve oğlumu F -16 ile uçuracağım' dedi.

 

Yeni Şafak Gazetesi'nden Oktay Mehmet'in haberine göre, sünnet düğününden sonra bir anda medyanın ilgi odağı haline geldiğini belirten Dengiz, bugüne kadar birçok medya kuruluşunun kendisiyle röportaj yaptığını söyledi.

 

Medya'ya biraz kırgın olduğunu vurgulayan Dengiz, 'Bazı arkadaşlar sansasyonel haberciliğe özenerek, benim vergi borcum olduğunu yazdılar. Böyle bir şey kesinlikle yok. Anlım ak, hesaplarım açık, devlete tek kuruş vergi borcum yok. Devletin tek kuruşuna tenezzül eden benim gözümde namerttir' dedi.
Linkback: Babamda bana deve kervanı kiralamıştı


  • Android version: 4.2.2
  • LCD Driver IC: 1-hx8389_dsi_vdo_qhd
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 1,000 
  • Haber Köşesi (Herşey)
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp