26 Mayıs 2019, 20:02:38

Haberler:

           Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapArt- med ilaci faydalari

Başlatan Tekyürek, 31 Temmuz 2018, 21:45:45

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31 Temmuz 2018, 21:45:45 Son düzenlenme: 31 Temmuz 2018, 21:53:58 Tekyürek
ART-MED  All Day, yaşam temposu hızlı olanların veya günlük işleri çok yorucu olup kendini bedensel ve zihinsel anlamda zayıf hisseden insanların kullanması için üretilen bir bitkisel vitamin takviyesinin adıdır.

Cinsel gucu  arttirir ART_MED  Siperm tedavisinde kullanilir

Vücudumuz vitamin üretmez. Ancak vitaminler, vücudumuzun gelişmesine yardımcı olan, onu daha sağlıklı kılan, sindirimi düzenleyen, enfeksiyonlara karşı doğal bir kalkan niteliği gören doğal bileşikler olduğundan vitaminleri takviye olarak vücudumuza alma ihtiyacı duyarız. Vitaminleri bu anlamda, vücudun temel taşlarından biri gibidir. Eksikliği halinde ciddi sorunlar ortaya çıkabilir.

Vitamini vücudumuza genellikle meyve, sebze, süt, yoğurt gibi gıdalardan alırız. Ne kadar farklı gıda tüketirsek vücudumuza o kadar farklı vitamin tipi almış oluruz.

ART MET All Day vitamin hapı da günlük olarak ihtiyacımız olan vitamin ve mineralleri almamız için iyi bir takviyedir. Özellikle, eğer tükettiğimiz gıdalardan aldığımız vitamin ve mineral oranı yetersizse devreye Supradyn All Day ve benzeri vitaminler girer. Bilhassa, yemek yemekte zorlandığımız, zayıf düştüğümüz ve hastalandığımız durumlarda vitamin almak gıda almaktan daha kolay ve pratik hale gelebilir.

Bunların haricinde, bünyesi zayıf olan insanların veyahut hayat temposu ve iş yaşamı yoğun olanların hastalıklara ve rahatsızlıklara karşı daha savunmasız olduğunu söylemek mümkün. Kimimiz de genetik bazı sorunlar yaşar ve aileden gelen kalıtsal problemleri bünyesinde barındırır. Tüm bu olumsuzluklar, günlük yaşamımızı kötü yönde etkiler.

Bedensel ve zihinsel güçsüzlük, motivasyonu da olumsuz yönde etkileyerek bizim yaşam enerjimizi düşürür. Bu durum da mutsuz hissetmemize neden olur. Aynı sebeple, dışarı çıkmayı, sosyalleşmeyi, işe ya da okula gitmeyi bile reddedebiliriz. Tüm bu durumlar depresyona kadar uzanabilir.

İşte tüm bu durumlara karşı bize ve vücudumuza kalkan olması için Supradyn All Day'in kapsül ya da efervesan tablet formlarından birini kullanıp kısa sürede eski enerjimize kavuşabiliriz.

ART- MED Içeriği

Supradyn All Day'in içerisinde 14 vitamin, 12 mineral ve koenzim Q10 içeriği vardır.

Vitaminler

C Vitamini60 mgNiasin18 mgE Vitamini10 mgPantotenik Asit6 mgB6 Vitamini2 mgB2 Vitamini1.60 mgB1 Vitamini1.40 mgBeta-karoten0,72 mgA Vitamini680 µgFolik Asit200 µgBiotin30 µgK Vitamini25 µgD Vitamini4 µgB12 Vitamini1.0 µg

Mineraller

Kalsiyum120 mgMagnezyum80 mgPotasyum23,2 mgKlorür21,5 mgDemir14 mgÇinko8 mgMangan1.80 mgBakır0,9 mgİyot75 µgSelenyum50 µgMolibden45 µgKrom25 µg
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linkback: Art- med ilaci faydalari


  • Android version: 4.2.2
  • LCD Driver IC: 1-hx8389_dsi_vdo_qhd
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 3,216 
  • Herşey Genel Paylaşım
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Benzer Başlıklar (3)