“Ailemizin polisi” geliyor

Başlatan Tekyürek, 25 Ekim 2014, 20:33:03

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

“Ailemizin polisi”  geliyor[/b][/i] Emniyet Genel  Müdürlüğü 2010 yılında, 11527 olan kadın  polis sayısını artırmak için  harekete geçti. Hedef ise yapılacak 20 bin  takviyeyle erkek-kadın  oranında %30’a ulaşmak... Aynı zamanda “Aile  Polisi” kurulması için de  çabalar yoğunlaştırıldı. Türkiye’nin,  uluslararası sözleşmelerden doğan  yükümlülüklerini yerine getirmek için  bu adımları atması gerekiyor.

Linkback: “Ailemizin polisi” geliyor


  • Android version: Android 10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 1,387 
  • Haber Köşesi (Herşey)
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.