Adobe InDesign CC 9 Full Türkçe

Başlatan serberus025, 05 Ocak 2014, 23:39:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Program Resmi: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Adobe InDesign CC programı, özellikle tasarım ve tipografi olmak üzere piksel kalitesinde kontrol sağlamanızı amaçlayan bir masaüstü yayıncılık yazılımıdır. Baskı, tabletler ve diğer ekranlar için oldukca şık ve ilgi çekici sayfalar oluşturmanızı sağlar. Mizanpajları kolaylıkla uyarlayarak çeşitli sayfa boyutları, yönler veya aygıtlarda mükemmel görünmelerini sağlayın.

# Profesyonel sayfa mizanpajları tasarlayın
# İçeriği uyarlayın
# Baskı için muhteşeml belgeler oluşturun
# E-okuyucular için ilgi çekici kitaplar oluşturma
# Tablet aygıtlar için etkileşimli yayınlar hazırlayın
# Dijital deneyimler oluşturun
# Daha kısa sürede daha fazla iş yapın

İEğer bir tasarımcı iseniz, tam aradığınız program burda, InDesign CC günlük görevleri hızla gerçekleştirmenizi ve çeşitli ortamlarda hatasız, ilgi çekici içerikler sunmanızı sağlar.

InDesign CC, tasarım şirketleri, dergiler, reklam ajansları, gazeteler, kitap yayıncıları ve perakende/katalog şirketlerinde, ayrıca kurumsal tasarım, ticari baskı ve diğer önemli yayıncılık ortamlarında çalışan tasarımcılar, baskı öncesi ve üretim profesyonelleri için tasarlanmıştır.

InDesign, tasarım ve tipografi genelinde kusursuz piksel kontrolü sağlayan bir profesyonel masaüstü yayınlama uygulamasıdır. Yazdırmak veya ekranda görüntülemek üzere şık ve cazip sayfalar oluşturun. Aynı zamanda katmanlarınızı birden fazla cihaz ve sayfa boyutu için etkili şekilde uyarlayın.

# Daha hızlı performans
# Modern Kullanıcı Arabirimi
# HiDPI ve Retina ekran desteği
# Font arama ve filtreleme
# Hızlı font önizlemesi
# Sık kullanılan fontlar
# QR kodu oluşturucusu
# EPUB Geliştirmeleri

TURBOBİT İNDİRME LİNKİ: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
UPLOADED İNDİRME LİNKİ: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Linkback: Adobe InDesign CC 9 Full Türkçe
  • Gösterim 3,443 
  • Programlar
  • 0 Yanıtlar
Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious

Benzer Konular (5)


İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Biz Kimiz
Hizmetlerimiz