13 Nisan 2021, 17:28:59

Haberler:

                Web sitemize Üye  olurken Dogru mail Adresi giriniz Yoksa  mail Aktivasyon Kodunuz Mail adresinize Ulaşmıcaktır.82 yaşındaki Betül Mardin'den kadınlara öğütler...

Başlatan Tekyürek, 25 Ekim 2014, 20:33:11

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

1. Her sabah spor yapacaksın. Günaşırı filan değil evladım. Her sabah.

 

2. Hep çalışacaksın. Üreteceksin. Beynin meşgul olacak, hep koşturman gereken işler olacak.

 

3. Günceli takip edeceksin. Haber izle, dergi, kitap, gazete oku.  Gündemi yakala. Her konuda kendini update et. Yeni çıkan kitapları da  bil, yeni açılan lokantaları da, bu sene moda olan renkleri de.

 

4. Evlilik ise şart değil, kafanı takma. Gerekli de değil. Hatta şöyle söyleyeyim: One problem less! (Bir problem eksik!)

 

5. Çocuk meselesine gelince... Ha işte, burada akan sular duruyor.  Yapabiliyorsan yap. Birini bu kadar çok sevmek, onun sorumluluğunu  taşımak sadece onu değil, seni de mutlu eder. Doğurmayacaksan, evlat  edin. O zaman da senin çocuğun değişen bir şey yok. Evlat edinmeyeceksen  de, manevi çocuğun olsun, birini okut, geleceğini şekillendirmesine  yardımcı ol.

 

6. Günde bir kere et ye. Mutlaka her öğün sebze ve meyve ye. Kusura bakma, ben tatlı severim. Tatlıdan uzak dur diyemeyeceğim!

 

7. Ölümden sonra yaşamak istiyorsan, günlük tut. O küçük notlar, hem  kendi hayatının tanıklığı, hem de yarına kalan bir bilgi kaynağı. Mesele  benim babam, hiç düşünmeden 60 sene boyunca her gün Ece Ajanda"sına o  gün olanları yazmış. Hâlâ açıp okuyorum ve çok faydalanıyorum.

 

8. Olumlu olacaksın.

 

9. Bazı şeyleri kabul edeceksin. Bütün kadınların seni sevmesine imkân yok! Demek ki bazı kadınlara dikkat edeceksin.

 

10. Erkeklere gelince, aynı anda birkaçını sevmeyeceksin. Ama onların böyle bir yeteneği ve şerefsizliği olduğunu bileceksin!! !                                                                           __________________

Ne kadar zordur aslında sevipte seviyorum diyememek..Görüp, görmemezlikten gelmek...Yaşadığını bilipte benim için öldü demek..Can Yücel..

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Linkback: 82 yaşındaki Betül Mardin'den kadınlara öğütler...


  • Android version: Android 10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 1,122 
  • Haber Köşesi (Herşey)
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.