The Awesome Adventures of Captain Spirit İncellemesi

Başlatan OyunPLAYHD, 16 Kasım 2018, 01:50:04

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16 Kasım 2018, 01:50:04 Son düzenlenme: 16 Kasım 2018, 01:52:18 OyunPLAYHDLife is Strange'den sonra DontNod'u gördüğüm her yerde heyecanlanmaya başladım bu da Life is Strange 2'den önce teknoloji demosu gibi ücretsiz bir şekilde kendilerini hatırlatıp Life is Strange 2'yi satın aldırmak için yapılmış bir bölümlük bir oyun böyle söyleyince kötürler gibi oldum ama gayet olumluyum bu oyuna karşı.

İlk önce şunu söylemeliyimki Life is Strange 2 Max ve Chloe'nin Hikâyesini anlatmadığı için fazlasıyla kızgınım yani olan onca şeyden sonra kesinlikle devamını görmek istiyordum Telltale Games gibi önceki oyunlarda yaptığım seçimlerin neleri etkileyeceğini görmek istiyordum ama büyük hayâl kırıklığına uğradım yeni karakterler, yeni hikâye, yeni bir başlangıç tabikide her zaman iyidir ama bu oyun gibi adının başka olmasını tercih ederdim neyse şimdi ise Captain Spirit'in hikâyesine geçelim.

Hikâye
Chris adında 9 yaşlarında bir çocuğun cumartesi gününki boş zamanını anlatıyor.
Chris hayâl gücü yüksek bir çocuk süper kahraman olmak istiyor ve her çocuk gibi kafasından olaylar uydurarak oyunlar oynuyor her süper kahraman gibi kendi kostumünü yapıyor.

Chris'in annesi bir araba kazasında ölmüş ve babasıyla yaşıyor babası elinden geldiğince Chris'e bakmaya çalışıyor ve çok çalışmasına rağmen çokta kenara para ayırabilidği söylenemez buna rağmen Chris'e pahalı oyun konsolu alıyor yani pek kötü biri olmasada agresif biri ve içki, sigara gibi kötü alışkanlıkları var bu da sıkıntılarından dolayı Chris'e kötü davramasına neden oluyor bu davranışlarından ötürü etrafındaki insanlarda Chris'i babasından uzaklaştırmaya çalışıyor.
Chris'in babası Chris'e her baktığında eşini hatırlıyor ve eşinin Chris'in yüzünden öldüğünü düşünüyor o olmasaymış araba kazası olmayacakmış göye.

Oynanış
Life is Strage'i oynadıysanız biliyorsunuzdurki klasik etrafı keşfedebildiğimiz, özgürce karakterlerle konuşabildiğimiz bir yapısı var ama pek seçimler yapabildiğimizi söyleyemiyeceğim sadece ufak diyalogları başka türlü söylüyoruz zaten bir bölümlük oyunda neyin seçimini yapıp sonucunu görebilirizki.

Ufak görevler ekleyerek oynanış süresini uzatmayı başarmışlar ve etrafı iyi araştırırsanız Life is Strange'e ufak göndermeler yapmışlar hoş olmuş.

Bu tür oyunlarda etrafı çok detaylıca araştırdığım için bana 3 saatlik çok güzel deneyim yaşattı ama etrafı araştırsanız bile ortalama 2 saat süreceğine eminim tabiki benim gibi değilseniz


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linkback: The Awesome Adventures of Captain Spirit İncellemesi


  • Android version: Android Pie
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 253 
  • Pc Oyun Bölümü
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.